SPIN

Nadzwyczajna sesja miejska w związku z katastrofą

Beata Głozak wtorek, 13 kwietnia 2010, 00:35 Aktualnie

15 kwietnia, w najbliższy czwartek o godz. 10. odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Siedlce. Radni podejmą uchwałę, w której oddadzą hołd tragicznie zmarłym osobom.

Tekst uchwały w całości:

Samorząd miasta Siedlce z głębokim bólem, w poczuciu narodowej tragedii przyjął wiadomość o katastrofie lotniczej, w której zginęli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński, Jego Małżonka Maria, ostatni Prezydent II Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie – Honorowy Obywatel Miasta Siedlce Ryszard Kaczorowski; wybitni i zasłużeni dla Państwa i Narodu, a wśród nich:  Członkowie  Parlamentu, Rządu, Przedstawiciele Kancelarii Prezydenta, Organizacji i Instytucji Państwowych, Kościołów, Rodzin Katyńskich, Dowódcy Sił Zbrojnych,  Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Członkowie Załogi.

Oddajemy hołd wszystkim ofiarom tragicznie przerwanej podróży do Katynia, miejsca kaźni Narodu Polskiego.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia wszystkim osobom po stracie najbliższych. Trwamy w żałobie i modlitwie. Łączymy się w smutku i bólu z Rodzinami i Bliskimi Ofiar.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?