SPIN

Adam Bobryk: Nie zgodziliśmy się na wykład pana Camerona

Beata Głozak środa, 21 kwietnia 2010, 14:26 Siedlce

– Po zapoznaniu się z tezami głoszonymi przez pana Paula Camerona władze uczelni w porozumieniu ze studentami odwołały jego wizytę – powiedział dzisiaj spin Adam Bobryk, rzecznik Akademii Podlaskiej.

Wczoraj na naszej stronie pojawiła się krótka informacja na temat wizyty Paula Camerona, prezesa „Family Research Institute”, który dzisiaj w Akademii Podlaskiej miał zaprezentować wykład „Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje”. Zaznaczyłyśmy też, że jeszcze dzisiaj poinformujemy o stanowisku siedleckiej uczelni w tej sprawie.

Adam Bobryk, rzecznik AP w krótkiej rozmowie ze spin: – Z prośbą o zaproszenie Paula Camerona zwrócił się do nas w poniedziałek były student Akademii a organizatorem spotkania miał być Instytut im. Księdza Piotra Skargi. Po zapoznaniu się z kontrowersyjnymi tezami głoszonymi przez pana Camerona, władze uczelni w porozumieniu ze studentami, już w poniedziałek odwołały jego wizytę.

We wtorek o odwołaniu spotkania nie wiedzieli nawet wszyscy wykładowcy Akademii Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?