SPIN

Zmiany na stanowiskach dyrektorów szkół

Beata Głozak wtorek, 20 lipca 2010, 13:14 Siedlce, Wydarzenia
Ryszard Kubiszyn (od lewej) nie będzie dyrektorem LO im. hetmana St. Żółkiewskiego. Fot. AB

Ryszard Kubiszyn (od lewej) nie będzie dyrektorem LO im. hetmana St. Żółkiewskiego. Fot. AB

Od przyszłego roku szkolnego w trzech placówkach oświatowych pojawią się nowi dyrektorzy: Urszula Bałkowiec, Jacek Jagiełło i Anna Bareja.

O zmianie na stanowisku dyrektora II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach pisałyśmy tuż po rozstrzygnięciu konkursu. Nowy dyrektor pojawi się także w IV Liceum Ogólnokształcącym im. hetmana St. Żółkiewskiego. Ryszard Kubiszyn zostanie zastąpiony przez Jacka Jagiełło. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Wł. Sikorskiego Zygmunta Szalacha zastąpi Anna Bareja.

Konkursy zostały rozpisane także na stanowiska dyrektorów w Miejskich Przedszkolach nr 3,4 i 25, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej i Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach. W tych placówkach nadal funkcje swoje będą sprawować analogicznie: Katarzyna Kotwicka, Bożena Kokot, Iwona Wasilewska, Marzenna Habib i Bożena Wyrębiak.

Jak dowiedział się SPIN nierozstrzygnięty został konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego, którym do tej pory była Maria Pawełkiewicz.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?