SPIN

40 tysięcy z Miasta dla Straży Pożarnej

Aneta Borkowska wtorek, 24 sierpnia 2010, 15:12 Aktualnie, Wydarzenia

Miasto przekaże Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej  dofinansowanie w kwocie 40 tysięcy złotych. Środki przeznaczone zostaną na zakup paliwa do samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz utrzymanie obiektów KM PSP.

Miasto postanowiło wspomóc siedlecką straż, gdyż ta w tym roku prowadzi wyjątkowo dużą ilość działań ratowniczo-gaśniczych, które powodują dodatkowe, znaczące obciążenia finansowe. Siedleccy strażacy uczestniczyli w działaniach związanych z zagrożeniem powodziowym na Mazowszu podczas przechodzenia obu fal kulminacyjnych na Wiśle. Ostatnio sześcioosobowa grupa strażaków wraz z samochodem ratowniczo-gaśniczym uczestniczyła w akcji gaszenia pożarów lasów na terytorium Federacji Rosyjskiej.

opr. ab

2 komentarze

  1. efaster dodano 11 lat temu

    a może by w przysłym roku, miasto na spółkę z Marszałkiem Województwa i Komędą Głowną kupiły wóz drabinę bo ten co jest, ma już kilkanaście lat i pora go wymienić.

  2. Krzysiek dodano 11 lat temu

    Jak najbardziej popieram nowa drabina albo podnośnik hydrauliczny .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?