SPIN

Hosanna Festiwal po raz siedemnasty

Aneta Borkowska wtorek, 24 sierpnia 2010, 12:41 Kultura, Wydarzenia

Od 3 do 5 września ma deskach siedleckiego Amfiteatru oraz w kościołach rozbrzmiewać będzie  muzyka chrześcijańska, czyli XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival 2010. Wstęp  wolny.

Harmonogram:
3 września, piątek
godz. 19. – wieczór chwały (sala wielofunkcyjna, ul. Sokołowska),

4 września, sobota
godz. 15. – Eucharystia (kaplica Akademicka, ul. Brzeska),
godz. 17. – przegląd konkursowy (Amfiteatr),
godz. 20. – koncert TESTIMONIUM,

5 września, niedziela
godz. 11.45 – Eucharystia (kościół św. Stanisława),
godz. 18. – koncert laureatów,
godz. 20. – koncert TGD

W części konkursowej na żywo przed publicznością i jury wystąpią: IMAS (Warszawa), TIAKO (Kędzierzyn Koźle), Schola z parafii pw. Wszystkich świętych w Gliwicach, Free For One (Łuków), (F)lumen (Biłgoraj),  Antidotum (Bydgoszcz), Kanaan (Biłgoraj), Szymon Damięcki i Holy Guns (Bojano), Natalia Glińska (Rybczewice), Jezusa Armia (Gdańsk), Marlena Paśnicka i Mariusz Kozicki (Wola Rębkowska), Agnieszka Zarębska (Skarżysko-Kamienna), Małgorzata Priebe (Siemiatycze), Monika Brodzik (Siedlce), Aleksandra Horbowicz (Siedlce).

Gwiazdy festiwalu:
TGD – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii. Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy.

Testimonium– członkowie zespołu poprzez swą twórczość chcą mieć udział w głoszeniu Ewangelii. W tym celu wykorzystują swoje talenty muzyczne i wokalne oraz używają najnowocześniejszych środków artystycznych i technicznych. Według zespołu każdy znajdzie w ich piosenkach coś dla siebie.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?