SPIN

Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach z salą koncertową?

Beata Głozak wtorek, 31 sierpnia 2010, 16:56 Siedlce, Wydarzenia
Być może wychowankowie siedleckiego Zespołu Szkół Muzycznych w końcu zaczną grać w odpowiednich warunkach. Fot. AB

Być może wychowankowie siedleckiego Zespołu Szkół Muzycznych w końcu zaczną grać w odpowiednich warunkach. Fot. AB

Wszystko wskazuje na to, że Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach mieszczący się przy ul. Podlaskiej 14 w końcu doczeka się sali koncertowej będącej w tej chwili w stanie surowym.

Zapewniał o tym podczas swojej wczorajszej wizyty w Siedlcach Piotr Żuchowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. – Warunek przystąpienia do przetargu jest taki, że musi mieć zabezpieczoną całość inwestycji i to zabezpieczenie jest – powiedział w Muzeum Regionalnym. – Jest tylko kwestia tego w jakim czasie będzie się to działo. Dzisiaj inwestycja jest zaplanowana na lata 2010 – 2011 – 2012 i w ciągu tych trzech lat będzie skończona. Wykonanie to koszt około 6 milionów złotych – dodał.

Przypomnijmy, że przetarg na dokończenie budowy sali koncertowej został rozstrzygnięty 23 czerwca a zwycięską ofertę złożył siedlecki Zakład Usług Inżynierskich Krzysztof Redesiuk wygrywając z mińskim AKPOL-em. Wykonawca zaoferował kwotę 6 017 229,19 zł.

Więcej na ten temat już wkrótce.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?