SPIN

POLICJA: Osoba o nieustalonej tożsamości

Aneta Borkowska poniedziałek, 20 września 2010, 16:15 Siedlce, Wydarzenia

8 września około godz. 6.40 rano dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez personel szpitala wojewódzkiego o leżących na trawniku w rejonie izby przyjęć zwłok  mężczyzny.

Jak ustalono, mężczyzna ten dzień wcześniej tj. 7 września został przywieziony do szpitala około godz. 18. przez karetkę pogotowia z rejonu siedleckiego zalewu. Posiadał widoczne powierzchowne urazy na czole i był pod znacznym wpływem alkoholu. Został pozostawiony w szpitalu, jednak około godz. 22. samowolnie się z niego oddalił. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zgonu oraz ustalają tożsamość denata. Jak wynika ze wstępnych ustaleń najprawdopodobniej do śmierci doszło wskutek wyziębienia organizmu niemniej jednak policjanci rozpatrują wszystkie hipotezy związane z tym zdarzeniem. Denatem jest mężczyzna w wieku około 50 lat, wzrostu 170 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrany był w czarną kurtkę skóropodobną oraz kurtkę dżinsową, spodnie dżinsowe oraz brązowe sznurowane pantofle.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny na poniższych zdjęciach proszone są o kontakt z siedlecką komendą pod nr tel. 997 lub 112.

Źródło: Jerzy Długosz, oficer prasowy KM Policji w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?