SPIN

Odnaleziono zwłoki księdza z siedleckiej parafii

Aneta Borkowska wtorek, 21 września 2010, 12:52 Siedlce, Wydarzenia
Ks. Sławomir K. Fot. Diecezja Siedlecka

Ks. Sławomir K. Fot. Diecezja Siedlecka

Jak poinformowano nas w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie dzisiaj około godziny 11.45 w okolicy tzw. „Sowiej Góry” strażacy odnaleźli w wodzie zwłoki mężczyzny. Przeprowadzone przez węgrowskich funkcjonariuszy czynności potwierdziły, że jest to ciało zaginionego tydzień temu księdza Sławomira z siedleckiej parafii Ducha Św.

„Zmarły kapłan pracował m.in w parafiach: Kłoczew, Krzesk, MB Częstochowskiej w Garwolinie, Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej, skąd został oddelegowany na studia na Instytucie Rodziny w Łomiankach. Doktoryzował się z socjologii. Wykładał w Wyższej Szkole im. Jańskiego w Warszawie oraz w Łomży. Uczył także w Zespole Szkół Medycznych Policealnych w Siedlcach.  W latach 2002-2004 był katechetą w V LO w Siedlcach. Był duszpasterzem Służby Zdrowia w Siedlcach dla której organizował comiesięczne spotkania. Przez lata służył podczas wakacji pomocą duszpasterską na parafiach w Anglii i Szkocji.” (diec.siedlecka)

Przez cały tydzień zaginionego duszpasterza szukała kilkunastoosobowa ekipa. O tej sprawie pisałyśmy tutaj

ab

2 komentarze

  1. Parafianka dodano 11 lat temu

    Świeć Panie nad Jego duszą….

  2. Kamilka dodano 11 lat temu

    Wspaniały człowiek. Wieczny odpoczynek [*]

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?