SPIN

Radny Leszek Szymański kandydatem na prezydenta Siedlec

Beata Głozak czwartek, 30 września 2010, 16:07 Siedlce, Wydarzenia
Radny Leszek Szymański - kolejny kandydat na prezydenta Siedlec.

Radny Leszek Szymański - kolejny kandydat na prezydenta Siedlec.

Jak dowiedział się SPIN, wszystko wskazuje na to, że miejski radny Leszek Szymański (Ruch Przełomu Narodowego i Klub Patriotyczny) w zbliżających się wyborach samorządowych będzie kandydował na urząd prezydenta Siedlec.

– Tak. Podjąłem decyzję, że podejmę ten trud – przyznał w krótkiej rozmowie z naszym portalem. Szczegóły programu wyborczego miejskiego radnego poznamy już wkrótce, bo 2. października, czyli po zarejestrowaniu Komitetu Wyborczego Leszka Szymańskiego. Na razie kandydat nie chce zdradzać pomysłu na prezydenturę.

Radny jest kolejną, obok Mariusza Dobijańskiego (PO), Macieja Drabio (SLD), Wojciecha Kudelskiego (PiS), Ewy Orzełowskiej (PSL) i Anny Sochackiej (STS)  osobą pretendującą do fotela prezydenta miasta.

bg/fot. ab

6 komentarzy

 1. niepodległa prawica dodano 11 lat temu

  Dobrze Leszek! Jedziesz z Kudelskim! Kudelski zdradził ideały prawicy układając się z byłym oficerem SB, a obecnie radnym SLD……..

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kancelaria-Sejmu-bezprawnie-zwolnila-b-oficera-SB,wid,10389567,wiadomosc.html?ticaid=1afac

  "Powiedziała, że ………. został przyjęty z przyczyn politycznych przez poprzednią ekipę kancelarii, a nie miał do tego kwalifikacji jako magister wychowania fizycznego. On spędził kilkanaście lat w aparacie bezpieczeństwa, a nie dla wszystkich jest to przyjemne – dodała. Przedłożyła sądowi list do Kancelarii Sejmu prezesa Związku Sybiraków z Siedlec Zygmunta Goławskiego, według którego …………- znany z "antyniepodległościowej działalności" – nie powinien być zatrudniony "na żadnym stanowisku w administracji państwowej."

  I Kudelskiemu nie przeszkadza być w koalicji z takimi ludźmi jak …………..? I dlatego zagłosuję na Leszka Szymańskiego!

 2. Cenzura na spinie. dodano 11 lat temu

  Dlaczego cenzurujecie mój komentarz? Przecież radny SLD Zbigniew Piwoński jest osobą publiczną. Zresztą o wszystkim można przeczytać w artykule na wp.pl do którego podałem link w komentarzu.

  Po za tym to nie jest żadne oszczerstwo, bo to prawda, że jest oficerem sb- o czym można przeczytać w tym artykule- http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kancelaria-Sejmu-bezprawnie-zwolnila-b-oficera-SB,wid,10389567,wiadomosc.html?ticaid=1afac

  I Kudelski układa się z takimi ludźmi. Taki z niego patriota? Ale jak się było w ZSLu- przybudówce PZPRu- to wiadomo swój ze swoim się dogada. Koniec z komuną! I dlatego zagłosuję na Leszka Szymańskiego!

 3. Leszek Szymański dodano 11 lat temu

  Bardzo dziękuję za udzielenie mi poparcia .

 4. julian_powiada dodano 11 lat temu

  Najpierw to trzeba zebrać chętnych do kandydowania na radnych w przynajmniej połowie obwodów wyborczych. Dopiero wtedy można zgłosić kandydaturę na prezydenta miasta. Zobaczymy czy to Szymańskiemu się uda. Szczerze wątpię aby znalazło się tylu straceńców 🙂

 5. obcy 8-my dodano 11 lat temu

  przykłady głosowania "patriotów" panów z PO, SLD, PSL.

  http://lustronauki.wordpress.com/2009/04/02/pilecki-nie-bedzie-patronem-dnia-ofiar-totalitaryzmu/

  http://www.bibula.com/?p=21474

 6. lolek dodano 11 lat temu

  To już na pewno Radny Szymański "zdejmie Fryderyka z butelki", wszelkie źle kojarzęce się reklamy nie będą mieć prawa upiększać grodu Siedlce typu "zataniści" , wprowadzi godzinę Policyjną i wódkę z papierosami za kartki ( walka o trzeźwość narodu) i wtedy naród nie będzie musiał już mówić – KOMUNO WRÓĆ ale uśiechnie się od ucha do ucha. Zarządzi we wszystkich szkołach mundurki aby nie było seksizmu i tak to wrócimy do ery Króla Ćwieczka.
  Dalej takich na stołki to niedługo zamiast zajmować się konkretnymi sprawami radni będą brać kase za rozważania nad pierdołami.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?