SPIN

O Siedlcach w programie „Kocham Cię Polsko”

Aneta Borkowska wtorek, 5 października 2010, 11:22 Aktualnie, Wydarzenia

7 października tancerze Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ wezmą udział w nagraniu programu rozrywkowego pt. „Kocham Cię Polsko”. Odcinek zostanie wyemitowany 26 listopada 2010r.  o godz. 20. w TVP 2.

Poza nimi Siedlce będzie reprezentowała grupa publiczności złożona z formacji tanecznej CARO DANCE, Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej CHODOWIACY, Chóru Miasta Siedlce oraz Teatru ES. W rywalizacji drużyn uczestniczących w programie zostaną także zadane dwa pytania dotyczące Siedlec.

ab


9 komentarzy

 1. sdl dodano 12 lat temu

  nie tylko Luz – wiele formacji z miasta!

 2. Piotrek Janek dodano 12 lat temu

  Ale wiadomość!!!, wszystkie siedleckie grupy artystyczne jadą!!!
  Ja też!!!

 3. Piotrek Janek dodano 12 lat temu

  Cały spin…co usłyszy, nie sprawdzi i bzdury pisze…Spin ,czyli Subiektywny Plotkarski i Nieudaczny lub Same Plotki Imputacje Nieprawdziwe. Hej!!!

 4. Piotrek Janek dodano 12 lat temu

  Moja mam mówi, że dla niej SPiN brzmi PiS i już Go nie lubi.
  A dla mnie brzmi jak PPPR, czyli Polska Partia Przyjaciół Rosji. I tego SPiN-u też nie lubię. Bzdury piszą i chałtury na weselach robią. "Wielcy" dziennikarze i fotograficy. Trzeba mieć kręgosłup, a nie protezę.

 5. Beata Głozak dodano 12 lat temu

  Panie Piotrze. Polecam Panu stronę internetową Miejskiego Ośrodka Kultury. Zakładka "kalendarz imprez" ew. bardzo proszę o skopiowanie adresu http://www.mok.siedlce.pl/pdf/kalendarz.pdf
  Z wyrazami szacunku,
  Beata Głozak

 6. o nie!!! dodano 12 lat temu

  O nie!!!! o Boże!!!! kogoś zabolało, że o nich nie napisali. Chyba się zabiję z tego dramatyzmu…

 7. lidia dodano 12 lat temu

  Ale się Piotruś zdenerwował. Myślicie, tylko o tym jak się wylansować, nieudanie co prawda. Doceń czyjąś prace pacanie a nie pretensje, że ktoś o Tobie nie napisał.

 8. Michał dodano 12 lat temu

  Mam pytanko do Piotrka i jego mamy: co jest złego w byciu przyjacielem Rosji? Ja jestem Jej przyjacielem i dumny z tego faktu. Rosjanie to naprawdę miły i gościnny naród. Polecam wpierw odwiedzić ten kraj, a dopiero potem wydawać swój osąd na jego temat.

 9. Liwia dodano 12 lat temu

  Piotruś skocz po pampersy, bo popuściłeś

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?