SPIN

16.XI. „Dwory i pałace południowego Podlasia i wschodniego Mazowsza” – wystawa

Aneta Borkowska niedziela, 31 października 2010, 13:30 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Stowarzyszenie „Tradycja-Rozwój-Przyszłość”, Muzeum Regionalne w Siedlcach oraz Siedlecki Klub Kolekcjonerów zapraszają na  otwarcie wystawy fotografii Sławomira Kordaczuka „Dwory i pałace południowego Podlasia i wschodniego Mazowsza”.

Tematem przewodnim wystawy są obiekty pałacowo-parkowe i dworsko-parkowe znajdujące się na pograniczu trzech województw: podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Zamierzeniem autora wystawy jest pokazanie oraz zwrócenie uwagi na te obiekty, które na fotografii wyglądały atrakcyjnie, a w rzeczywistości były w dużej części zniszczone i opustoszałe.

Dwór w Mościbrodach, 16 listopada (wtorek) o godz. 18. Wystawa będzie czynna do 30 czerwca.

źródło: Muzeum Regionalne

2 komentarze

  1. jer dodano 11 lat temu

    Czy Pan Kordaczuk (Człowiek jest naważniejszy) jak wygra wybory zrezygnuje ze stołka Z-cy Dyr. Muzeum i będzie tylko Prezesem dożywotnim SKK?

  2. stock dodano 11 lat temu

    „Dwory i pałace południowego Podlasia i wschodniego Mazowsza” to chyba plagiat. O ile pamięć mnie nie zawodzi, to tak przed dziesięcioma laty Pan Mirosław Starczewski zaprezentował wystawę grafiki właśnie pod tym tytułem. Były to bardzo dobre rysunki, wykonane subtelną kreską. Teraz pewnie Pan Kordaczuk wyda kolejny album, mam nadzieję, że nie tak żenujący jak ostatni, kiedy to za publiczne pieniądze zafundował odbiorcom marnej jakości fotografie z tragicznymi podpisami. Mim,o wszystko pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?