SPIN

Nagrodzono policjantów z naszego regionu

Beata Głozak poniedziałek, 8 listopada 2010, 23:46 Siedlce, Wydarzenia
I. miejsce 629 głosów - aspirant Zbigniew Jerzykowski (PP w Zbuczynie)

I. miejsce 629 głosów - aspirant Zbigniew Jerzykowski (PP w Zbuczynie)

Dzisiaj w rektoracie Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego wręczono nagrody policjantom – zwycięzcom w konkursie „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2010”. Prezydent miasta wyróżnił także najlepszego funkcjonariusza w akcji „Zero tolerancji dla chuligaństwa w Siedlcach”.

Obecny na uroczystości podinsp. Rafał Batkowski, zastępca komendanta KW Policji w Radomiu podkreślił skuteczność działań policjantów z Mazowsza. Zaznaczył też jak ważną w jego przekonaniu funkcję sprawuje dzielnicowy.

– W porównaniu do innych garnizonów w naszym, mazowieckim jest stosunkowo wielu dzielnicowych a ich liczba nie spada. To dobra wiadomość, bo ci ludzie są bardzo istotnym elementem naszej służby. To wspaniałe narzędzie do kontaktu z mieszkańcami a policja w Siedlcach pracuje na bardzo wysokim poziomie – stwierdził Batkowski. – Sami dzielnicowi są darzeni dużym zaufaniem społeczeństwa  a efekty widać właśnie podczas konkursów na najlepszego dzielnicowego – dodał.

– Działania zmierzające w kierunku poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta i regionu były i są dla nas bardzo ważne –  powiedział prezydent Siedlec Wojciech Kudelski. – Zapewnienie im tego wiąże się tak z działalnością samorządu jak i policji. Policja i władza powinny być jak powietrze – wdycha się je, ale nie czuje – przekonywał Kudelski. Zależy nam na tym, aby miasto miało opinię bezpiecznego. Tutaj są studenci, przedsiębiorcy, turyści. Chcemy żeby nasz region był bezpieczny dla wszystkich.

st. sierż. Krzysztof Dmowski, referent Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP Siedlce został nagrodzony za wyróżniające się działanie w programie „Zero tolerancji” – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2010:

I. miejsce 629 głosów – aspirant Zbigniew Jerzykowski (PP w Zbuczynie)

II. miejsce 266 głosów – mł. aspirant Radosław Ługowski (PP w Mordach)

III. miejsce – mł. aspirant Marek Jastrzębski

bg

III. miejsce - mł. aspirant Marek Jastrzębski

III. miejsce - mł. aspirant Marek Jastrzębski

st. sierż. Krzysztof Dmowski nagrodzony za wyróżniające się działanie w programie "Zero tolerancji"

st. sierż. Krzysztof Dmowski nagrodzony za wyróżniające się działanie w programie "Zero tolerancji"

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?