SPIN

WUP: Dotknął cię kryzys, przyjdź po pomoc

Aneta Borkowska wtorek, 9 listopada 2010, 11:13 Aktualnie, Wydarzenia

W siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie rozpoczął swoją działalność punkt informacyjny Mazowieckiego Paktu na Rzecz Przedsiębiorczości.

Usługi punktu skierowane są do przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej z powodu kryzysu. Zadaniem osoby obsługującej punkt jest informowanie o źródłach wsparcia w ramach łagodzenia skutków zastoju gospodarczego. Zainteresowane podmioty mogą uzyskać środki finansowe m.in. na: wynagrodzenia, składki na ubezpieczenie społeczne, szkolenia, studia podyplomowe dla pracowników, wydatki inwestycyjne związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.
W celu uzyskania informacji na temat udzielanej pomocy można się zgłosić do WUP w Siedlcach, ul Pułaskiego 19/21, II piętro, pokój 202, w godzinach 9-16 (tel. 25-644-61-23 wew. 317, e-mail: siedlce@wup.mazowsze.pl).

Pakt tworzą: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Krajowe Biuro Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy.

Piotr Karaś, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w W-wie z siedzibą w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?