SPIN

„Star Trek” czyli kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia…”

Aneta Borkowska poniedziałek, 15 listopada 2010, 12:17 Kultura, Wydarzenia
"Star Trek" kadr z filmu Fot.MF

"Star Trek" kadr z filmu Fot.MF

Abrams klasyczną formułę „Star Treka” postanowił przerobić na… efektowny film akcji. Świętokradztwo, zbrodnia, zamach na legendę? Postawmy sprawę jasno – to nie jest „Star Trek”, jakiego znaliśmy wcześniej. Historia i rozbudowane relacje między postaciami zeszły na dalszy plan, a ich miejsce zajęły sekwencje akcji, szczypta humoru  i efekty specjalne. Z jakim skutkiem? (JaszczurXP.filmweb)

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Do zobaczenia…”, który zobaczyć będzie można już  18 listopada o godzinie 19. i za jedyne 14 zł  w NoveKino. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy „Star Trek” w reżyserii J.J. Abramsa.

Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów –  niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej akcją, humorem i czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego  ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali – Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka z Iowa oraz wychowanego w społeczeństwie odrzucającym wszelkie emocje Spocka (Zachary Quinto). Kiedy naturalny instynkt zderza się z opanowaniem i rozsądkiem, okazuje się, że to niezwykłe partnerstwo jest jedyną siłą będącą w stanie przeprowadzić załogę przez niewyobrażalne niebezpieczeństwo i udać się tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi!

Każdy bilet weźmie udział w losowaniu nagrody. Tym razem szczęśliwcy będą mogli udać się na kolację do restauracji „Nanatsu Sushi”.

opr. ab

3 komentarze

  1. f. dodano 11 lat temu

    trzeba reklamować to …… bo Marszałek pogoni ze stanowiska

  2. Benedykt dodano 11 lat temu

    Kogo pogoni Marszałek? Kapitana Kirka? No i który Marszałek – Federacji czy Klingonów?

  3. kolega dodano 11 lat temu

    A jednak mAMY nowego dyrektora Novego Kina. Proszę sie upewnić.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?