SPIN

Konkurs Poezji Śpiewanej „NA TEMAT” (NASZ PATRONAT)

Aneta Borkowska środa, 24 listopada 2010, 12:50 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na I Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „NA TEMAT”, który odbędzie się w dniach 26 i 27 listopada w sali „Podlasie”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystów amatorów, która na pewno przyczyni się do doskonalenia ich warsztatu artystycznego oraz będzie dla nich sprawdzeniem siebie i swoich dokonań twórczych.
Konkurs 26 listopada otworzy koncert, podczas którego będzie można usłyszeć kompozycje autorstwa Macieja Turkowskiego, w wykonaniu: Aleksandry Węglewicz, Ewy Nowak, Anny Przedlackiej, Dominiki Ratyńskiej. Wokalnym popisom towarzyszyć będą muzycy: Robert Protasewicz – perkusja, Łukasz Potera – fortepian, Krystian Gotowicki – gitara basowa, Paulina Wróbel – skrzypce. Podczas występu zaprezentowane zostaną utwory Macieja Turkowskiego, które nie znalazły się na płycie „Tyle pragnień”.

Część konkursowa odbędzie dzień później od godz. 12. Na zakończenie koncert dadzą laureaci oraz specjalnie na tę okazję zaproszony, Jarosław Wasik z zespołem.

Program:
26 listopada (piątek) godz. 19. – koncert otwierający,
27 listopada (sobota) godz. 12. i 19. – przesłuchania, koncert laureatów oraz gościa,

Jako patronat medialny SPIN będzie relacjonować dzień przesłuchań na żywo. Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy nie będą mogli osobiście wybrać się na imprezę do śledzenia naszej strony.

źródło MOK/ opr. ab

6 komentarzy

 1. no tak dodano 11 lat temu

  Teraz znają się na poezji i do tego śpiewanej. Jest już sport, polityka ……

 2. tak no dodano 11 lat temu

  A co? pewnie wam nie zaproponowali?? no przykro, przykro, ale takie życie… Nie wiem ale myślę koleś, że podpisujesz się różnymi nickami i starasz się być po prostu złośliwy. Twój styl śmierdzi z daleka, ale pamiętaj że tylko tym pomagasz portalowi i za to jestem Ci wdzięczny. I myslę, że nie tylko ja.
  nara…

 3. Adek dodano 11 lat temu

  Tylko tyle?

 4. Benek dodano 11 lat temu

  Trudno jest gościowi patrzeć na sukces swoich byłych pracowników. I jak sam ledwo przędzie to swoje bóle wywala na innych. I tak dziwne, że jeszcze koleś jest na rynku. Dziewczyny jesteście super.

 5. mirek dodano 11 lat temu

  Kto jest tym kolesiem?

 6. tak no dodano 11 lat temu

  wiesz mirek w sumie to wyciągnąłem wniosek, że to może jakaś złośliwość po fachu skoro tylko SPIN ma patronat, a po komencie Benka chyba się domyślam kto to może być. jeśli jest tak jak pisze Benek to straszny syf panie …, ale wiesz, jak napisałem: jeśli ktoś pisze "tylko tyle" w odp. do mojego komentarza to chyba dowodzi, że -no tak- to także -Adek-

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?