SPIN

POLICJA: Poszukuje świadków pobicia

Aneta Borkowska środa, 24 listopada 2010, 12:07 Aktualnie, Wydarzenia

8 września na trawniku przed izbą przyjęć Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach znaleziono ciało mężczyzny o nieustalonej wtedy tożsamości. W toku prowadzonego postępowania tożsamość mężczyzny została ustalona przez funkcjonariuszy, a okazał się nim 50-letni mieszkaniec Opola Starego. Jak wynika ze zgromadzonego w sprawie materiału, mężczyzna ten dzień wcześniej (7 września) został przywieziony z okolic z siedleckiego zalewu, gdzie najprawdopodobniej został pobity.

W związku z powyższym w celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zwracamy się do Państwa z apelem, szczególnie zaś do mężczyzny, który będąc w tym dniu na przejażdżce rowerowej nad zalewem był najprawdopodobniej świadkiem tego pobicia i który przekazał telefonicznie tę informację do Policji, o kontakt z tutejszą komendą pod nr tel. 997 lub 112.

Jerzy Długosz, KMP Siedlce

Komentarze (1)

  1. lolek dodano 11 lat temu

    Miasto powinno zainwestować w monitoring i zainstalować go na terenie siedleckiego zalewu. Myślę że 600 tysięcy które wydano na pomnik tu by były wydane z głową i z myślą o bezpieczeńswie wszystkich.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?