SPIN

NEWS: Maria Gadomska odebrała odznaczenie. SPROSTOWANIE

Beata Głozak czwartek, 25 listopada 2010, 15:23 Aktualnie, Wydarzenia
Maria Gadomska, dyrektorka MOPR. Fot. AB

Maria Gadomska, dyrektorka MOPR. Fot. AB

17. listopada Maria Gadomska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Siedlcach odebrała z rąk wicewojewody mazowieckiego Dariusza Piątka, Złoty Krzyż Zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy. Uroczystość odbyła się podczas obchodów Dnia Pracownika Socjalnego.

Za błędną informację umieszczoną wczoraj na stronie przepraszamy wszystkich czytelników.

bg

Krzyż Zasługi. „Ustanowiony w 1923 r. nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną. Krzyż Zasługi może być nadany tej samej osobie w każdym stopniu dwukrotnie. Przed nadaniem Krzyża Zasługi wyższego stopnia powinny upłynąć co najmniej 3 lata. Odstępstwo od tej zasady dopuszczalne jest wyjątkowo.” (www.prezydent.pl)

5 komentarzy

 1. andrzej dodano 11 lat temu

  Coś mi się tu nie zgadza, doceniam pracę Marii Gadomskiej i jej gratuluję. Na stronie prezydent.pl wśród odznaczonych nie jest jednak wymieniona. To kto się myli? Dziennikarz czy Kancelaria Prezydenta.

 2. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Na szczęście dla Kancelarii Prezydenta to nie ona popełniła błąd. Na nieszczęście dla mnie błąd popełniłam ja. Jeszcze raz przepraszam wszystkich. Informację już sprostowałam. Panu Andrzejowi dziękuję za czujność.
  Z wyrazami szacunku,
  Beata Głozak

 3. Andrzej dodano 11 lat temu

  Pani Beato, chylę czoła przed Panią. Przyznanie się do błędu to rzadka cecha dzisiejszych dziennikarzy.

 4. zwykły czlowiek dodano 10 lat temu

  a ja niestety zachodzę w głowę kto dał tej kobiecie takie odznaczenie? i niby za co? za wykonywaną pracę? ona nie robi nic ponad normę… czyli 8-16 nic ponad czego wymaga sie od dyrektora takiej placowki… przy tym jest nieestetycznie niesympatyczna i jest ostatnia osoba do ktorej nalezy zwracac sie z problemem natury spolecznej i psychologicznej… we mnie pani Gadomska nie wzbudza zaufania…

 5. Małgorzata dodano 8 lat temu

  Ja uważam, że Pani Maria to kobieta nietuzinkowa, kompetentna, pełna radości życia, życzliwości – daleko wyrasta ponad typ urzędnika odwalającego etat od do.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?