SPIN

Trzech wiceprzewodniczących rady miasta. Dwóch z PiS

Beata Głozak wtorek, 30 listopada 2010, 01:04 Aktualnie, Wydarzenia

W nowej, VI kadencji Rady Miasta Siedlce najprawdopodobniej będzie aż trzech wiceprzewodniczących. Do grona 2 wiceprzewodniczących z poprzedniej kadencji: Stefana Somli z Prawa i Sprawiedliwości i Adama Bobryka z Sojuszu Lewicy Demokratycznej może dołączyć Bogumił Kacprzak również z PiS. Jak informowałyśmy wcześniej przewodniczącym rady zostanie najprawdopodobniej Piotr Karaś z Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy, że w minionej kadencji RMS wiceprzewodniczących było 2.

Godz. 12.49. A jednak. To pewne Piotr Karaś został wybrany już przewodniczącym rady miasta. W tej chwili radni głosują nad wyborem wiceprzewodniczących. Zgłoszono trzy kandydatury: Stefana Somli, Bogumiła Kacprzaka i Adama Bobryka. Żaden z kandydatów nie odmówił pełnienia tej funkcji. Teraz odbędzie się głosowanie.

Za informację z wczoraj, że wspomniane przez nas osoby zajmują już swoje stanowiska – przepraszamy. Informacja ta była nieoficjalna. Wszystko jednak wskazuje na to, że może się potwierdzić.

Godz. 13.37 A jednak. Wiceprzewodniczącymi Rady Miasta Siedlce zostali Adam Bobryk  (19 za, 1 – przeciw, 1 – wstrzymujący się), Stefan Somla (21 za, 0 – przeciw, 0 – wstrzymujących się) i Bogumił Kacprzak (18 za, 2 – przeciw i 1 – wstrzymujący się).

bg

7 komentarzy

 1. nie PISz głupot dodano 11 lat temu

  jeszcze nikt nikim nie został… jeśli coś, to jutro zostanie. więcej profesjonalizmu, panny SPINki…

 2. kamil dodano 11 lat temu

  Jeszcze nie został – to tak w gwoli ścisłości dziennikarskiej.

 3. stock dodano 11 lat temu

  Drogie Panie! Widzę, że dziennikarstwo kreatywne nie jest Wam obce. Piszecie: "przewodniczącym rady został Piotr Karaś z Platformy Obywatelskiej". Sesja Rady Miasta odbędzie się dopiero o godz. 11.00 i na niej przewodniczącym Rady być może zostanie Piotr Karaś.
  Może lepiej troszkę poczekać, albo napisać, że zostanie.
  pozdrawiam

 4. Wiceprzewodniczący dodano 11 lat temu

  można było wybrać 10 Wiceprzewodniczących .

 5. ada dodano 11 lat temu

  oczywiscie PiS tez musi byc jako wice, bo jakże by inaczej, dublowanie stanowisk i zzeranie państwowych pieniędzy tak lubi tylko pis!

 6. kamil dodano 11 lat temu

  musi, w końcu wygrało wybory zdecydowaną większością głosów – należałoby im się nawet i dwa stołki vice.

 7. Aisza dodano 11 lat temu

  No i to tego 4 wicewiceprzewodniczącyc, 5 skarbników, 6 sekretarzy no i ich zastępcy. Bo już samo radny to nie brzmi dumnie i nie będą oddzielnie wyczytywać ich nazwisk.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?