SPIN

Sylwester w NoveKino

Aneta Borkowska sobota, 18 grudnia 2010, 12:25 Kultura, Wydarzenia

NoveKino Siedlce zaprasza na filmowego Sylwestra. Impreza startuje o godz. 21.15. W programie dwa filmy, w tym jeden będzie pokazem przedpremierowym. W przerwie między filmami poczęstunek oraz szampan o godz. 24. Karnet kosztuje 75 zł.

"Poznaj naszą rodzinkę" - kadr z filmu Fot.MF

"Poznaj naszą rodzinkę" - kadr z filmu Fot.MF

Poznaj naszą rodzinkę, komedia (aktorzy: Robert De Niro, Ben Stiller, Teri Polo) PREMIERA
Musiało upłynąć dziesięć lat, jak również pojawić się dwójka dzieci, żeby w końcu Greg zaskarbił sobie zaufanie twardego i nieufnego teścia. Jednak wystarczyło, żeby borykający się z problemami finansowymi Greg podjął pracę w firmie farmaceutycznej, w której ma za koleżankę seksowną dziewczynę, żeby wszystkie wątpliwości Jacka co do zięcia wróciły ze zdwojoną siłą. Dla Grega nie mogłoby być na takie próby gorszego momentu. Z jednej strony musi robić dobre wrażenie na dyrektorce prestiżowej prywatnej szkoły, do której chodzą bliźniaki, z drugiej, ciągle zmaga się z podejrzanym kierownikiem budowy – którego wieczne opóźnienia w remoncie wymarzonego domu stawiają pod znakiem zapytania przyjęcie urodzinowe dzieciaków. Jakby tego wszystkiego było mało, Greg musi dawać odpór umizgom niezwykle seksownej koleżanki z pracy.

"Weekend" - kadr z filmu Fot.MF

"Weekend" - kadr z filmu Fot.MF

Weekend, komedia kryminalna (Małgorzata Socha, Paweł Małaszyński, Jan Frycz) POKAZ PRZEDPREMIEROWY
Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino.

źródło: NoveKino

3 komentarze

  1. żart? dodano 11 lat temu

    Przepraszam, ale to raczej żart – 75 zyli za dwa filmy? to tak co roku było?

  2. kinia dodano 11 lat temu

    w tamtym roku był tylko jeden pokaz przedpremierowy Sherlock Holmes 🙂 w normalnej cenie chyba…

  3. zwierzor dodano 11 lat temu

    75 zł karnet ????????????????????? hehehe dobre – ciekawe ile za bilet na jeden film 50 zł??? – pani Jaskólska litości

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?