SPIN

UWAGA: Koleje Mazowieckie: 10-15 – minutowe opóźnienia

Beata Głozak poniedziałek, 20 grudnia 2010, 10:05 Aktualnie, Wydarzenia

Jak na swojej stronie internetowej podają Kolej Mazowieckie, w całym województwie mazowieckim ze względu na trudne warunki atmosferyczne występują utrudnienia w prawidłowym ruchu pociągów. W następstwie opadów śniegu i wynikających z tego powodu utrudnień (ograniczona widoczność sygnałów kolejowych, wydłużona wymiana podróżnych na stacjach i przystankach kolejowych, okresowe utrudnienia w funkcjonowaniu urządzeń sterowania ruchem kolejowym, itp.) pociągi są poopóźniane o ok. 10-15 minut.

„Koleje Mazowieckie – KM” na żadnej linii nie wstrzymały przewozów, jednak ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa ruchu kolejowego mogą zdarzać się przypadki odwołania pojedynczych pociągów. Informacje o awaryjnych odwołaniach pociągów, bądź innych ograniczeniach będą na bieżąco przekazywane do kas biletowych, punktów informacji i na stronę www. Przepraszamy za utrudnienia, zapewniając, że wszyscy pracownicy „Kolei Mazowieckich – KM” dokładają wszelkich starań, aby planowo realizować rozkład jazdy pociągów. – czytamy w komunikacie.

Poza opóźnieniami wywołanymi warunkami atmosferycznymi dzisiaj o godz. 4.10 na stacji Czeremcha nastąpiła awaria autobusu szynowego obsługującego pociągi na trasie Czeremcha – Siedlce – Czeremcha. Z powodu awarii odwołane zostaną następujące pociągi nr:

  • 88520 rel. Czeremcha (4:31) – Siedlce (6:02),
  • 88521 rel. Siedlce (6:39) – Czeremcha (8:10),
  • 80720 rel. Czeremcha (8:24) – Tłuszcz (12:23).

źródło: KM

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?