SPIN

Zdradzaj. Kłam. Baw się?

Beata Głozak sobota, 1 stycznia 2011, 21:46 Kultura, Wydarzenia
"Bożyszcze Kobiet" - scena ze spektaklu. Fot. CKiS

"Bożyszcze Kobiet" - scena ze spektaklu. Fot. CKiS

Po raz drugi w ciągu miesiąca na deskach CKiS w Siedlcach wystąpią cenieni w Polsce aktorzy teatralni. Tym razem 10. stycznia w spektaklu pt. „Bożyszcze Kobiet” w reżyserii Cezarego Morawskiego zobaczymy m.in.: Annę Dereszowską, Piotra Gąsowskiego i Hannę Śleszyńską.

„Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo?” (źródło: CKiS)

autor: Neil Simon, reżyseria: Cezary Morawski, występują: Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska, Anna Modrzejewska.

miejsce: CKiS, data: 10.I.2011, godzina: 17 – 20, bilety: 60, 50 zł

Rezerwacja biletów: 504-499-859, e-mail: impres2@o2.pl
Bilety do nabycia:

CKiS
Czynne: pon. – pt, godz. 8 – 16
Tel. (25) 644-68-00
Klub „RAFA”
Czynne: pon. – pt, godz. 16 – 20
Tel. 604-147-044

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?