SPIN

POLICJA: Dwa napady w dwa dni. Publikujemy zdjęcia (GALERIA)

Aneta Borkowska wtorek, 4 stycznia 2011, 15:37 Siedlce, Wydarzenia

W okresie przedsylwestrowym na terenie Siedlec doszło do dwóch napadów rabunkowych. Policja apeluje do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

30 grudnia około godz. 17.20 przy ul. Sienkiewicza nieustalony na razie sprawca wszedł do znajdującej się tam placówki jednego z banków i terroryzując obsługę przedmiotem przypominającym broń zażądał od pracownic wydania pieniędzy. Po zabraniu z placówki niewielkiej kwoty pieniędzy zbiegł z miejsca zdarzenia.

Następnego dnia  (31 grudnia) około godz. 13.30 przy ul. Kochanowskiego, tak jak w poprzednim przypadku, młody mężczyzna z twarzą zamaskowaną wełnianą czapką i szalikiem po wejściu do zakładu fryzjerskiego również grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania posiadanej gotówki. Po odmowie wydania pieniędzy przez personel zakładu wyszedł nic nie zabierając.

Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji sprawcą obydwu przestępstw może być ten sam mężczyzna. W związku z powyższym prezentujemy jego sylwetkę zarejestrowaną przez kamery monitoringu. Jednocześnie policja apeluje aby wszystkie osoby znające tożsamość tego mężczyzny lub posiadające jakiekolwiek inne informacje na temat tych przestępstw zgłaszały się do komendy pod nr tel. 997 lub 112. Policja zapewnia ze swej strony pełną anonimowość.

źródło: Jerzy Długosz, KMP Siedlce

no images were found


Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?