SPIN

Ważny mecz siedleckich siatkarzy

Beata Głozak piątek, 21 stycznia 2011, 17:27 Sport, Wydarzenia

Już jutro przed KPS Siedlce 14. kolejka sezonu 2010/2011. Na własnym parkiecie podopieczni trenera Macieja Nowaka podejmą siatkarzy Campera Wyszków. Między pierwszymi w grupie siedlczanami a zajmującymi drugie miejsce zawodnikami z Wyszkowa jest zaledwie 6 punktów różnicy, ale siedlczanie rozegrali o jedno spotkanie mniej niż ich jutrzejsi przeciwnicy. Zapowiada się walka o miejsce lidera w grupie.

Początek spotkania: godz. 18. miejsce: hala OSiR ul. Prusa 6.

Zespół Piotra Szulca wykorzystał aktywne okienko transferowe i jeszcze przed świętami rozszerzył swoje szeregi. Od momentu wzmocnienia Wyszków nie uległ w żadnym spotkaniu a rozgrywane do tej pory pojedynki kończyły się w trzech odsłonach. Jest to wyraźny sygnał, że KPS czeka trudny przeciwnik, ciężki mecz a wynik spotkania może nie być sprzyjający dla siedleckiego zespołu. Dodatkowym czynnikiem działającym na niekorzyść KPS jest świadomość, że dwukrotnie w tym sezonie udało się pokonać Camper. Niestety była to zupełnie inna drużyna. Teraz podopieczni Piotra Szulca włączyli piąty bieg i wyczuwalnie depczą KPS-owi po piętach. Różnica punktów, jaka była jeszcze przed świętami zmniejszyła się do 6 oczek, przy czym wyszkowianie rozegrali jedno spotkanie mniej.” (źródło: KPS Siedlce)

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?