SPIN

Happysad powraca do Siedlec

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 marca 2011, 12:10 Kultura, Wydarzenia
Koncert Happysad w Podlasiu Fot.AB

Koncert Happysad w Podlasiu Fot.AB

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 marca o godz. 19. do sali „Podlasie” na długo oczekiwany przez siedlecką publiczność koncert zespołu Happysad.

Happysad – zespół rockowy założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. W 2002 roku nagrali pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie „Wszystko jedno”. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 450 koncertów w całym kraju. Publiczność pokochała ich za naturalność i autentyzm. Na koncertach okazało się, że mają doskonały kontakt z fanami. Słuchacze docenili to, lansując nikomu nieznany zespół na jedną z największych gwiazd polskiej sceny alternatywnej. Ostatni raz zespół koncertował w Siedlcach w styczniu 2009 roku.

19 października 2009 miała miejsce premiera najnowszego wydawnictwa grupy, albumu pod tytułem „Mów mi dobrze”. Został on wydany przez wytwórnię płytową Mystic Production i znalazło się na nim 12 utworów. W maju 2010 płyta osiągnęła status złotej.

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu do nabycia w MOK, (ul. Berka Joselewicza 3, I piętro) od pon. do pt. w godz. 8-16.

źródło MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?