SPIN

POLICJA: Tragiczne czołowe zderzenie

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 marca 2011, 09:50 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (6 marca) około godz. 14. na krajowej 2 w miejscowości Zawady (gm. Zbuczyn) doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów: osobowej Skody i ciężarowego DAF-a, zginął 42 – letni kierowca Skody. Podróżująca z nim 1,5 roczna córka w bardzo ciężkim stanie została przewieziona do siedleckiego szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący skodą 42-letni mieszkaniec pow. Piskiego (woj. warmińsko – mazurskie), jadący od strony Białej Podlaskiej w kierunku Siedlec, z nieznanych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z ciężarowym DAF-em typu TIR. Kierowca TIR-a podjął nieudany manewr uniknięcia zderzenia próbując uciec na pobocze. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 42 – letni kierowca Skody, natomiast podróżująca z nim 1,5 roczna córka w stanie bardzo ciężkim został przewieziona do siedleckiego szpitala. Kierujący TIR-em nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pracujący przy tej sprawie policjanci z PP w Zbuczynie wyjaśniają wszystkie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego zdarzenia.

kom. Jerzy Długosz

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?