SPIN

KPS Siedlce zaczyna walkę o I ligę

Beata Głozak środa, 9 marca 2011, 23:31 Sport, Wydarzenia

Już w najbliższą sobotę i niedzielę przed siatkarzami z KPS Siedlce I runda play – off o mistrzostwo II ligi siatkówki mężczyzn 2010/2011. Podopieczni trenerów Macieja Nowaka i Roberta Podgórzaka w weekend w hali sportowej OSiR dwukrotnie podejmą zawodników MKS Bzury Ozorków.

Pierwsze spotkanie rozegra się już w sobotę o godz. 18. a kolejne w niedzielę o godz. 11. Drużyna Grzegorza Zawieruchy przetrzebiona kontuzjami i chorobami do ostatnich chwil w ogóle nie była pewna awansu do rundy play – off podczas gdy siedlczanie zakończyli  rundę zasadniczą jako niekwestionowani liderzy w swojej grupie. Jak będą wyglądały starcia dwóch drużyn? Kogo wystawi Maciej Nowak, trener KPSu, który również musi uporać się z  kontuzjami? O tym przekonamy się już za nieco ponad dwa dni. Dzisiaj pewne jest tylko to, że na awansie zależy wszystkim i to, że w sporcie nic nie jest… pewne. Zawodnikom naszej drużyny życzymy powodzenia a kibicom siatki pełnego emocji weekendu.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?