SPIN

4 Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni

Aneta Borkowska poniedziałek, 14 marca 2011, 20:32 Aktualnie, Wydarzenia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP nr 3 zapraszają na 4 Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni „Ku przyszłości zawodowej”.

Targi odbędą się 17 marca w godzinach 10–14. w ZSP nr 3, (ul. Ks .J. Popiełuszki 8). Będą na nich stoiska uczelni wyższych i instytucji użyteczności publicznej, które zaprezentują swoją działalność. Będzie można zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół wyższych, co zapewne będzie pomocne w podjęciu decyzji co do wyboru uczelni. Podczas targów odbędzie się także konferencja: „Kształtowanie postaw przedsiębiorczych u uczniów – edukacja ekonomiczna”. Młodzież będzie  mogła uczestniczyć w zajęciach aktywizacyjnych i warsztatach, poświęconych mediacjom i negocjacjom. Poza tym będzie możliwość skorzystania z porad specjalistów: przedstawicieli uczelni wyższych, przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, psycholog i doradca zawodowy.

opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?