SPIN

Dramatyczny weekend siatkarzy KPS

Beata Głozak niedziela, 20 marca 2011, 22:49 Sport, Wydarzenia
Bzura - KPS. Fot. Grzegorz Walczak.

Bzura - KPS. Fot. Grzegorz Walczak.

Mijający weekend nie był szczęśliwy dla siatkarzy KPS, którzy w spotkaniach wyjazdowych 1 rundy play – off dwukrotnie ulegli MKS Bzurze Ozorków. Nie wszystko jednak stracone. Przed podopiecznymi trenera Macieja Nowaka ostatni mecz, który rozstrzygnie czy siedlczanie przejdą do dalszej rundy play – off.

W sobotę siedlczanie przegrali z Bzurą 0:3 (21:25, 20:25, 18:25) i niemal od samego początku mieli problem z przyjęciem i wyprowadzeniem poprawnej zagrywki. W drugim secie okazało się jak trudna do zalepienia jest dziura w przyjęciu, która powstała po kontuzjowanym podczas środowego treningu Mateuszu Majcherku. Taki sam wynik zespół KPS odnotował podczas niedzielnej rozgrywki ulegając MKS 0:3 (21:25, 17:25, 19:25). W tej chwili stan rywalizacji między dwoma zespołami to 2:2. Meczem ostatniej szansy dla siedleckich zawodników będzie środowe spotkanie w Siedlcach, które zdecyduje czy KPS przejdzie do 2 rundy play – off.

Skład KPS podczas sobotniego spotkania: Ranecki, Rejowski, Krzaczek, Łęgowski, Jesień, Kowal, Fryszkowski oraz Całka, Krzywiecki i Pruski.

Skład KPS podczas niedzielnego spotkania: Ranecki, Fryszkowski, Jesień, Krzaczek, Kowal, Łęgowski, Pruski oraz Krzywiecki, Całka i Bieliński.

opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?