SPIN

Zasłużona wygrana wyszkowian, Camper – KPS 3:0

Beata Głozak niedziela, 3 kwietnia 2011, 00:41 Kraj i świat, Sport, Wydarzenia
Siedlczanie ulegli Camperowi na wyjeździe. Tu spotkanie w Siedlcach. Fot. AB
Siedlczanie ulegli Camperowi na wyjeździe. Tu spotkanie w Siedlcach. Fot. AB

„Trzeci mecz w starciu tytanów 3. grupy II ligi mężczyzn jest już za nami. Na wyszkowskim parkiecie dzisiejszego dnia królowali gospodarze, którzy prowadzili praktycznie bezbłędną grę. U siedlczan zabrakło tego, co uwielbiają w nich kibice – odwagi, pewności siebie, a przede wszystkim waleczności.

Mecz wyglądał tak, jak przedstawia to wynik. Była to jednostronna, zdecydowana gra Campera. Na ich sukces złożyła się mała liczba błędów oraz każdy element gry stojący na wysokim poziomie. Przewaga, którą wypracowali w pierwszym secie psychicznie wzmocniła Camper, a jednocześnie osłabiła KPS (…)” Dokończenie na stronie KPS Siedlce.

Camper Wyszków – KPS Siedlce 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)

Skład KPS Siedlce: Wojciech Ranecki, Maciej Krzaczek, Mateusz Majcherek, Paweł Łęgowski, Bartosz Jesień, Paweł Rejowski, Paweł Kowal (libero) oraz Mariusz Pruski, Konrad Krzywiecki, Karol Fryszkowski

Skład Camper Wyszków: Zalewski, Główczyński, Sędek, Alancewicz, Świerżewski, Gniewek oraz Knasiecki (libero) oraz Lenc, Iliński

tekst: KPS Siedlce

Przypominamy, że dzisiaj przed zawodnikami KPS ostatnia szansa na wyrównanie rywalizacji z Wyszkowem. Przegrana będzie oznaczała koniec marzeń siedlczan o wyjściu z grupy 3 i awansie do I ligi siatkówki. Remis w niedzielę pozwoli na rozegranie 5, decydującego spotkania, które tak jak w przypadku walk z Bzurą może dać wygraną naszej drużynie. Spotkanie dzisiaj o godz. 17. w Wyszkowie.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?