SPIN

!!!UWAGA!!! Potrzebna krew !!!UWAGA!!!

Beata Głozak niedziela, 17 kwietnia 2011, 12:30 Aktualnie, Wydarzenia

„Szanowni Państwo,

We środę 13 kwietnia ok. godz. 13:45 na ulicy 11-go listopada w Siedlcach doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem mojego Taty, kierowcy MPK w Siedlcach, Andrzeja Garbaczewskiego.

W wyniku wypadku mój Tato został przejechany przez samochód ciężarowy nauki jazdy marki MAN i w stanie krytycznym został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

W imieniu całej rodziny zwracam się z prośbą do wszystkich świadków tego zdarzenia, o kontakt z sekcją dochodzeniowo-śledczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach (ul. Starowiejska) i złożenie zeznań, które przyczynią się do ustalenia prawdziwego przebiegu zdarzenia.

Prosimy również o oddawanie krwi dla mojego Taty w siedleckiej stacji krwiodawstwa przy ul. Formińskiego.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Jacek Garbaczewski”

W związku z tym, że Jacek Garbaczewski jest radnym miejskim informujemy, że komentarze o treści politycznej lub odnoszące się do jego osoby nie będą akceptowane przez administratora.

4 komentarze

 1. mihail dodano 11 lat temu

  Ale jakiej specjalnie grupy?

 2. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Może być każda grupa. Dziękujemy za zainteresowanie.

 3. NIKO dodano 11 lat temu

  tak, może być każda grupa ponieważ oddając krew jest ona zamieniana w banku krwi na tę grupę której potrzebuje Pan Andrzej.

 4. endru dodano 11 lat temu

  Pytanie do redakcji: czy praktycznie przy każdej informacji musicie dodawać UWAGA z wieloma wykrzyknikami? Po kilku takich wpisach, przestajemy na nie zwracać uwagę. Nie lepiej zachować tą formę do naprawdę istotnych kwestii.

  P.S.
  to nie ma nic wspólnego z wątkiem, w którym piszę.
  Pełne wyrazy współczucia i solidarności dla Jacka Garbaczewskiego i jego rodziny

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?