SPIN

!!!UWAGA!!! Potrzebna krew !!!UWAGA!!!

Beata Głozak niedziela, 17 kwietnia 2011, 12:30 Aktualnie, Wydarzenia

„Szanowni Państwo,

We środę 13 kwietnia ok. godz. 13:45 na ulicy 11-go listopada w Siedlcach doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem mojego Taty, kierowcy MPK w Siedlcach, Andrzeja Garbaczewskiego.

W wyniku wypadku mój Tato został przejechany przez samochód ciężarowy nauki jazdy marki MAN i w stanie krytycznym został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

W imieniu całej rodziny zwracam się z prośbą do wszystkich świadków tego zdarzenia, o kontakt z sekcją dochodzeniowo-śledczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach (ul. Starowiejska) i złożenie zeznań, które przyczynią się do ustalenia prawdziwego przebiegu zdarzenia.

Prosimy również o oddawanie krwi dla mojego Taty w siedleckiej stacji krwiodawstwa przy ul. Formińskiego.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Jacek Garbaczewski”

W związku z tym, że Jacek Garbaczewski jest radnym miejskim informujemy, że komentarze o treści politycznej lub odnoszące się do jego osoby nie będą akceptowane przez administratora.

4 komentarze

 1. mihail dodano 9 lat temu

  Ale jakiej specjalnie grupy?

 2. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Może być każda grupa. Dziękujemy za zainteresowanie.

 3. NIKO dodano 9 lat temu

  tak, może być każda grupa ponieważ oddając krew jest ona zamieniana w banku krwi na tę grupę której potrzebuje Pan Andrzej.

 4. endru dodano 9 lat temu

  Pytanie do redakcji: czy praktycznie przy każdej informacji musicie dodawać UWAGA z wieloma wykrzyknikami? Po kilku takich wpisach, przestajemy na nie zwracać uwagę. Nie lepiej zachować tą formę do naprawdę istotnych kwestii.

  P.S.
  to nie ma nic wspólnego z wątkiem, w którym piszę.
  Pełne wyrazy współczucia i solidarności dla Jacka Garbaczewskiego i jego rodziny

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?