SPIN

Wybrano Mecenasów Sportu i Kultury

Aneta Borkowska sobota, 30 kwietnia 2011, 22:17 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas ostatniej Sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę w sprawie przyznania tytułów: Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu, Mecenasa Siedleckiego Sportu oraz Mecenasa Siedleckiej Kultury za rok 2010.

Złoty Mecenas Siedleckiego Sportu za długoletnie wspieranie przedsięwzięć sportowych trafi do:
– Polimex – Mostostal S.A.,
– „Sokołów” S.A.,

Mecenas Siedleckiego Sportu:
– „M3” Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkalnego Zdzisław i Leszek Skorupka,
– Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum,
– Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach,

Mecenas Siedleckiej Kultury:
– Przedsiębiorstwo Energetycznie w Siedlcach,
– „Jastrzębski” S.A.

ab

4 komentarze

 1. czyli tak jak można dodano 10 lat temu

  było się spodziewać.
  W następnym roku zrobią "Platynowego Mecenasa" i dostanie ten sam.

 2. echo dodano 10 lat temu

  Sztuczna szopka siedleckiej śmietanki, chociaż miło wypromować swojego sponsora i filantropa, jednak w naszym mieście filantropów jest wielu, szczególnie w rugby, gdzie ludzie darczyńcy nie oczekują chwały i glory, są firmy które rugby wspierają sukcesywnie co miesiąc od kilkunastu lat np. Cemhurt, Drewax, Złomraj, AVC, House, inne, to są MEGA PLATYNOWI MECENASI, mecenasi wyciągania dziesiątek dzieciaków z nędzy, patologii i ubóstwa, bo jak wiadomo na rugby w 85% chłopcy przychodzą po szkołę życia, i bez tych filantropijnych wsparć finansowo-rzeczowo-szkolno-wychowawczych niektórzy zaczynaliby życie pod kreską.

 3. deja vu dodano 10 lat temu

  tytuły Mecenasa Siedleckiego Sportu:
  – POLIMEX – MOSTOSTAL (sponsor Miejskiego Klubu Piłkarskiego „Pogoń” Siedlce) – za największy wkład finansowy włożony w organizację przedsięwzięć sportowych i rekreacyjnych,
  – M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka (sponsor sekcji koszykówki żeńskiej) – za najciekawszą i najbardziej niekonwencjonalną formę mecenatu sportowego,
  – SOKOŁÓW S.A (sponsoruje i wspiera finansowo organizację Halowego i Letniego Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn „Sokolik”) – za ciągłość mecenatu nad określonymi przedsięwzięciami sportowymi lub stowarzyszeniami sportowymi.

 4. deja vu dodano 10 lat temu

  to było za 2009

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?