SPIN

Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Aneta Borkowska piątek, 6 maja 2011, 21:15 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza na  Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, który organizuje już od 16 lat.

Impreza ma na celu prezentację dorobku artystycznego w różnych dziedzinach sztuki, popularyzację twórczości, jej walorów artystycznych i wychowawczych, wymianę doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną artystycznie. Corocznym przesłuchaniom towarzyszy niezmiennie wysoki poziom prezentacji oraz mnogość prezentacji, co najlepiej świadczy o tym, że miejskie placówki oświatowe są bardzo aktywne w sferze wychowania artystycznego a Festiwal pomimo mijających lat nie traci na atrakcyjności.

Terminy przesłuchań: – soliści i zespoły wokalne: 9 maja (poniedziałek) o godz. 9., sala „Podlasie”, – zespoły taneczne: 10 maja (wtorek) o godz. 9., – zespoły teatralne: 12 maja (czwartek) o godz. 9., – plastyka – termin przyjmowania prac do 27 kwietnia (opisane prace należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach),

Koncert Laureatów, wręczenie statuetek i dyplomów odbędzie się 5 czerwca (niedziela) o  godz. 15. na Amfiteatrze (w przypadku złej pogody koncert odbędzie się w hali OSiR).

źródło MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?