SPIN

Ciekawe Jackonalia. Myslovitz w Siedlcach

Beata Głozak poniedziałek, 16 maja 2011, 00:30 Kultura, Wydarzenia

Do Jackonaliów, czyli święta siedleckich studentów, które odbędą się w dniach 25 – 26. maja zostało już  tylko 10 dni. Mimo że ich program nie jest znany wiadomo, że jedną z gwiazd dwudniowej imprezy będzie Myslovitz. Artur Rojek i pozostała część zespołu wystąpią w Siedlcach 26. maja.

Myslovitz. Fot. Ania Głuszko-Smolik

Myslovitz. Fot. Ania Głuszko-Smolik

Poza koncertami jak zwykle w trakcie Jackonaliów odbędą się wybory Króla i Królowej a także Miss Jackonaliów, turnieje i liczne imprezy towarzyszące.

Myslovitz ma na swoim koncie 9 albumów i kilkanaście singli. Zespół jest znany z takich hitów jak: „Z twarzą Marilyn Monroe”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, „Peggy Sue nie wyszła za mąż”, „Chłopcy”, „Długość dźwięku samotności”, „Kraków”, „Dla Ciebie” i wiele innych.

bg

Skład zespołu:

Artur Rojek – śpiew, gitara
Wojciech (Wojtek) Powaga – gitara
Przemysław (Przemek) Myszor – gitara, instrumenty klawiszowe
Jacek Kuderski – gitara basowa
Wojciech (Wojtek, „Lala”) Kuderski – perkusja

14 komentarzy

 1. NIKO dodano 13 lat temu

  eeetam już byli kiedyś w siedlcach… a koncerty nie porywają tłumów.

 2. beata :* dodano 13 lat temu

  A ja jestem zachwycona!!!! Nie dość, że dla mnie to chyba jedyny polski zespół, który od zawsze jest na poziomie to jeszcze z sentymentem wspominam off festival 2008 gdzie poznałam swojego męża, więc mam powód żeby dziękować Rojkowi <wstydniś>

 3. Hesper dodano 13 lat temu

  Wreszcie na jackonaliach jakiś porządny zespół. Przez 4 lata moich studiów doczekałem się jedynie dżemu. Poza tym ściągano praktycznie same disco polowe ekipy, co entuzjazmu we mnie nie wywołało. Brawo i tak trzymać!

 4. super dodano 13 lat temu

  Przynajmniej jeden dobry zespół a nie wiejskie disco – polo tylko dla wsi.

 5. tamburyn dodano 13 lat temu

  Bardzo dobry pomysł, świetny zespół, wysoki poziom.

 6. Mako dodano 13 lat temu

  super, już sie szykuje.

 7. Ella dodano 13 lat temu

  Super tylko gdzie jest program juwenaliów??? W Siedlcach jest dużo studentów i im też się należą porządne koncerty. Tutaj nic się nie zmieni, dziura zabita dechami i tyle

 8. taka prawda dodano 13 lat temu

  Ja nigdy nie mogłam zrozumieć jednego przyjeżdżając do Siedlec i rozmawiając ze znajomymi którzy zostali i studiowali na AP jak to jest możliwe, że na mojej uczelni program był znany min. 2 miesiące przed juwenaliami a tutaj każdy się zastanawiał czy "warto będzie zostać"? Myslovitz? Przynajmniej nie Maksel czy coś takiego. Za organizację dwudniowej imprezy powinny się brać osoby, które są w stanie ja zrobić i przygotować a nie tydzień przed juwenaliami studenci dowiedzą się co będzie.
  No tak, ale większość nawet jak dowie się miesiąc czy 2 przed to i tak zapakują się w swoje "reklamówki" Diverse, wyczyszczą buty "Adidosa" i wrócą na wieś. Razem z dziewczynami G&D, bo nie D&G… Taka wiocha 😀

 9. nitka pedagogika dodano 13 lat temu

  o kurna o kurna myslovitz 🙂 a tak zupełnie już serio czy wiadomo oficjalnie (tu dzież czy krążą już jakieś pogłoski pocztą pantoflową po ile będą bilety na tą imprezę? bo jak wiadomo student biedny naród i nie tylko na bilety trzeba już zacząć odkładać:)

 10. dokładnie tak dodano 13 lat temu

  Niestety jeżeli chodzi o Jackonalia to nasze miasto od ładnych paru lat jest outsaiderem niestety taka jest prawda tylu studentów a nikt nie potrafi zorganizować czegoś dobrego miasto powinno tętnić życiem w takich dniach ale o czym tu mówic jak na prawie stu tysięczne miasto mamy jedna dyskotekę smutne ale prawdziwe.

 11. jaki budżet takie jackonalia dodano 13 lat temu

  jaki budżet takie jackonalia, jeżeli ktoś z was by się tym chociaż na chwilę zainteresował to by dokładnie wiedział jak to wszystko działa a takie głupie gadanie jak disco-polo jest dla wieśniaków na prawdę jest nie na miejscu bo zawsze no take koncerty najwięcej osób przychodziło i nikt się nie zastanawiał czy "warto iść" czy nie warto- ludzie idą dla dobrej zabawy.

 12. zw dodano 13 lat temu

  A ja się pytam gdzie jest MILANO!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie bawić przy jakimś myslowic???????

 13. Łukasz dodano 13 lat temu

  Jackonalia „Z twarzą Marilyn Monroe” w końcu 😀

 14. kaja77 dodano 13 lat temu

  Ja tylko nie wiem o który parking chodzi :-/

  Może ktoś mnie uświadomi?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?