SPIN

POLICJA: Siedlczanin uprawiał konopie w… szafie

Beata Głozak poniedziałek, 16 maja 2011, 15:08 Aktualnie, Wydarzenia
Zatrzymany siedlczanin. Fot. KMP Siedlce

Zatrzymany siedlczanin. Fot. KMP Siedlce

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy ujawnili w mieszkaniu 21 – letniego mężczyzny hodowlę konopi, którą młodzieniec urządził sobie w szafie ubraniowej. Właściciela „plantacji” zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (14.05) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy podczas przeszukania jednego z mieszkań na terenie miasta ujawnili w nim plantację konopi. Właściciel tej nielegalnej plantacji umieścił ją w szafie ubraniowej, wcześniej odpowiednio adoptując mebel do celów hodowlanych. Sprawcą tego nielegalnego procederu okazał się 21 – letni siedlczanin. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wczorajszym (16.05) przesłuchaniu w prokuraturze, gdzie usłyszał kilka zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i objęto go dozorem policyjnym. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O zajściu opowiada Jerzy Długosz

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2011/05/Narkotyki.mp3|titles=Narkotyki]

autor: kom. Jerzy Długosz

2 komentarze

  1. boski dodano 11 lat temu

    państwo edukacyjne kutfa….

  2. zw dodano 11 lat temu

    wow! a to Escobar jeden..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?