SPIN

17.VI. Przyjdź na karaoke do ”Krowy” i zaśpiewaj przed Dodą

Aneta Borkowska piątek, 17 czerwca 2011, 12:42 Aktualnie, Wydarzenia

Już dzisiaj o godz. 21. w klubie „Krowa Na Golasa” kolejna odsłona konkursu karaoke. Impreza, która odbywa się cyklicznie w każdy poniedziałek, środę i piątek to nie tylko dobra zabawa. To także, a może przede wszystkim, szansa na występ przed… Dodą a co za tym idzie szeroką publicznością przy profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu.

Co zrobić, żeby 3 lipca o godz. 17. w „Stanicy” nad siedleckim zalewem zaprezentować się tłumom? Wystarczy wziąć udział w konkursie karaoke organizowanym w każdy poniedziałek, środę i piątek w klubie „Krowa Na Golasa” przy ul. Sienkiewicza 12 a. Zwycięzca każdego z nich znajdzie się w finale konkursu 25 czerwca. Tego dnia spośród wszystkich finalistów wyłoniona zostanie trójka najlepszych i to ich zobaczymy 3 lipca.

– Zgłaszać się można właściwie cały czas w godzinach pracy klubu do czego naprawdę namawiam – mówi Dariusz Patoleta, właściciel „Krowy Na Golasa”. – Nie wstydźmy się tylko przyjdźmy i pokażmy się, bo każdy finalista danego dnia, nawet jeśli się nie zakwalifikuje do tej wielkiej trójki dostanie nagrodę w postaci biletu na koncert Dody. Najlepsi z najlepszych będą mieli szansę zaprezentowania się przed publicznością przy profesjonalnych nagłośnieniu oraz oświetleniu – dodaje.

My z kolei zachęcamy do zabawy z „Krową Na Golasa” mimo że… KRÓLOWA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA 😀

bg

Informujemy czytelników, że ta informacja jest artykułem sponsorowanym.
Negatywne komentarze nie będą akceptowane przez administratora.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?