SPIN

Uroczyste otwarcie … okienka

Beata Głozak czwartek, 7 lipca 2011, 16:32 Aktualnie, Wydarzenia

Jutro, czyli 8. lipca o godzinie 11. w budynku przy ul. Pułaskiego 7 nastąpi uroczysta inauguracja działalności Punktu Informacji Turystycznej w Siedlcach. W otwarciu… okienka na parterze „Pięknej 7” wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, a także działacze towarzystw krajoznawczych – PTTK i NLOT.

bg

13 komentarzy

 1. ? dodano 10 lat temu

  Czy wszyscy przcinający wstęgę zmieszczą się na zdjęciu.

 2. efaster dodano 10 lat temu

  a czy ksiądz zamówiony ?? Bo jak nie to ja lecę szybciutko do Katedry po ks. proboszcza. Co by jutro mógł poświęcić "okienko" inaczej turyści nie przyjadą !!! Oczywiście uregulowanie "faktury" "co łaska" zostawiam w gestii UM. Także nie mniej niż 100 zł. a może i więcej, w zależności ile powie ks. proboszcz. Bo jak biskup to przynajmniej 500 zł. trzeba szykować oczywiście, nic na silę tylko "co łaska" ale 500 zł musi być :)) bo inaczej nie będzie 'poświęcone" i z turystów nici będą 🙂 A zdj. można robić na roraty, o sory na raty, najpierw jedna grupka oficjeli, potem druga. Tak by wszyscy byli "zadowoleni". Oczywiście wstęgi to dwie, a może i trzy trzeba przygotować, tak by każdy z oficjeli mógł przeciąć.

 3. Z okienka dodano 10 lat temu

  Z okienka trzeba pozdejmować plakaty bo to Piękna 7 a nie remiza strażacka.

 4. do efaster dodano 10 lat temu

  widać że nie masz co robić

 5. zdegustowany dodano 10 lat temu

  Ciekawy jestem dlaczego takie głupie komentarze nie padają np. w artykułach o rozboju, pobiciach, kradzieżach itp. tylko jak władze (nie ważne z jakiej opcji), ludzie dobrej woli i inni robią coś pożytecznego dla naszego Miasta. Mam dość czytania tych beznadziejnych komentarzy (nie wszystkich oczywiście). Jeśli nie macie nic do roboty to "zdejmijcie buty i pilnujcie aby ich nikt nie ukradł "

 6. do Zdegustowanego dodano 10 lat temu

  Człowieku, co Ty wypisujesz? Miałeś okazję zabłysnąć, napisać coś mądrego, podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, wnioskami. W Siedlcach szykuje się wielka uroczystość – otwarcie … okienka. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, a także działacze towarzystw krajoznawczych – PTTK i NLOT. Może ze stolycy przyjedzie telewyzja. Okazja do promocji miasta! A Ty co? Zamiast wyrazić swą radość, swoje emocje wyżywasz się na innych. Proponujesz im głupie czynności, jak pilnowanie butów. Zastanów się Człowieku nad swoim postępowaniem. Przemyśl to, wyciągnij wnioski i pomyśl pozytywnie! Z uśmiechem na twarzy, bez złośliwości do bliźnich przyjdź na tą doniosłą uroczystość. Zobaczysz przedstawicieli władz samorządowych przecinających wstęgę. Może będziesz miał okazję uścisnąć dłoń kogoś ważnego… Bezcenne….

 7. ... dodano 10 lat temu

  @zdegustowany
  gdyz siedlce to nie dziki zachod i do rozbojow nie dochodzi tak czesto jak bys chcial
  o czym ma pisac gazeta/portal skoro nic sie nie dzieje…

 8. mondrawiec dodano 10 lat temu

  szkoda, że nie będzie na otwarciu żadnego turysty.A kto został panienką z okienka?Wynudzi się oj, wynudzi czekając na turystów .

 9. zdegustowany dodano 10 lat temu

  Mój komentarz odnoszę do wszystkich, którzy są właśnie niezadowoleni z tego co dzieje się w mieście, Wy zarzucacie właśnie mi to niezadowolenie. Wręcz przeciwnie jestem bardzo szczęśliwy iż za obecnych rządów dzieje się tak dużo: nowy stadion, infrastruktura drogowa, teatr itd. Źle zrozumieliście moją wypowiedź. W tym artykule pisałem odnosząc się do Efaster, który po prostu urządza sobie kpiny z otwarcia nowej inwestycji – okienka. Komentarz odniosłem również do innych publikacji, w której atakuje się ludzi na stronie SPIN-u którzy naprawdę dużo dobrego robi w naszym Mieście.

 10. panienka z okienka dodano 10 lat temu

  zapraszam wszystkich do "okienka", niech najpierw zobaczą jak to wygląda, a nie kpiny sobie robią z działalności ludzi, którzy czynią coś pożytecznego dla miasta, ciekawe, który z tych mądrych chętnie stanie w "okienku" i udzieli profesjonalnej informacji, bo akurat na brak turystów nie narzekamy

 11. zdegustowany dodano 10 lat temu

  do panienka z okienka. Nareszcie normalny komentarz. W pełni się z Tobą zgadzam. Wrócę do tego To co powiedziałem w pierwszym moim komentarzu. Jeśli – efaster, z okienka,…, mondrawiec, nie macie co robić, obrażacie, pisząc bezsensowne komentarze Władzę Miasta, ludzi pracy, ludzi dobrej woli, po prostu wszystkich, którzy coś pożytecznego robią w Naszym Mieście to zdejmijcie buty i pilnujcie aby ich nikt nie ukradł.

 12. To my mamy turystów? dodano 10 lat temu

  Już jesteśmy Krakowem ? Czy Wrocławiem ? Coś mi umknelo ze jesteśmy centrum turystycznym ? A czy mi się zdaje czy na całym świecie okienka turystyczne lokuje się w pobliżu punktów komunikacyjnych, Czyli kolei dworców, węzłów autobusowych i na lotniskach .. Może koło Sojusza Pan
  MWoszczynski – dyr. Moku wybuduje nam lotnisko? W dupach się niektórym poprzewracalo …

 13. wieżowiec dodano 10 lat temu

  a czy to nie obciach, że ten PUNKT graniczy z ruderą, w której robi się schadzki przy piwku i – co gorsze – z tym punktem do hazardu, co tam się jeszcze cały czas mieści? dla mnie te dwa miejsca to kicha maksymalna, a z tego co wiem, to budynki miasta, więc niech miasto pomyśli, co i na co komu wynajmuje.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?