SPIN

Odpowiadamy dlaczego os. Warszawska nie miało wody

Beata Głozak wtorek, 19 lipca 2011, 12:13 Aktualnie, Wydarzenia

„Na osiedlu Warszawska, nie widziałem wody po 22-ej z niedzieli na poniedziałek (17/18 lipca br.), zapowiedzi o braku tejże także nie widziałem. Jeżeli brak wody był planowany, to chętnie przeczytał bym, dlaczego stosowne instytucje nie informowały o tych niedogodnościach” – napisał internauta aks.

Odpowiadamy: Jak kilka minut temu powiedział nam prezes PWiK w niedzielę 17 lipca koło godz. 22. doszło do pęknięcia rury wodociągowej przy jednej z głównych ulic osiedla Warszawska (prezes nie pamięta nazwy ulicy) i konieczna była natychmiastowa naprawa awarii. Zdaniem naszego rozmówcy naprawa ta trwała do ok. godz. 6. rano w poniedziałek. Przerwa w dostawie wody nie była zatem planowana.

Pozdrawiamy, red. portalu

3 komentarze

 1. Co to za prezes co nie zna nazw ulic ?? dodano 11 lat temu

  prezes nie pamięta nazwy ulicy

  Główna ulica no os. Warszawska to Monte Cassino ew. Kaszubska czy Mazurska.

  Naprawdę zapamiętać nazwy trzech ulic to chyba nie jest jakiś duży wysiłek. Kolejny nie kompetentny prezes w miejskiej spółce, który powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym.

 2. d dodano 11 lat temu

  ciekawe czy pamięta w jakim mieście jest prezesem hahaha:)

 3. wyrozumiały dodano 11 lat temu

  Ale ludzie czepiacie się. Nazwa, ważne, że szybko usunięto awarię. ŻyczliwoSci wszystkim drobinę życzę.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?