SPIN

MECZ CHARYTATYWNY: 22 lipca gramy dla Oliwii

Aneta Borkowska czwartek, 21 lipca 2011, 15:54 Aktualnie, Wydarzenia

Trzyletnia Oliwia Trzeciak zmaga się z chorobą. Złośliwy nowotwór zaatakował jej prawą nerkę. Potrzebna jest pomoc na skomplikowane i kosztowne leczenie dziewczynki. Jej rodzice nie są w stanie udźwignąć ciężaru finansowego leczenia. Ty też możesz pomóc wrócić Oliwce do zdrowia i sprawić, aby ciszyła się dzieciństwem. Weź udział w akcji charytatywnej „Gramy dla Oliwii”.

W piątek 22 lipca o godz. 17.30 na boisku „Orlik” przy ul. Oskara Lange odbędzie się otwarty turniej piłki nożnej – Zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach oraz w towarzyszących im licytacjach – zachęca poseł Jacek Kozaczyński, który wspólnie z Markiem Kordeckim odpowiada za zorganizowanie tej imprezy. – Choroba dziecka to najgorsza rzecz, jaka może spotkać rodziców. Pomóżmy rodzinie Trzeciaków w walce z nowotworem ich córeczki – apeluje siedlecki poseł.

Oprócz piłkarskich zmagań odbędzie się wielka aukcja przedmiotów związanych z piłkarską karierą Artura Boruca (m.in. rękawice bramkarskie z meczu Polska-Ukraina). Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Oliwii.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju, aukcji oraz zapisy drużyn:

 • Robert Chojecki tel. 509 777 590,
 • Robert Boruc tel. 514 855 972
 • mailowo: turniej.platforma.obywatelska@gmail.com

źródło: Robert Chojecki, PO

17 komentarzy

 1. :) dodano 11 lat temu

  Dziękujemy serdecznie:)

 2. POlityk dodano 11 lat temu

  A co to za jakaś niskich lotów polityczna gra? Nic, tylko żerowanie na ludzkiej tragedii, żeby tylko nazwisko zaistniało… Panowie Kordecki, Kozaczyński i jeszcze… Chojecki – po prostu wstyd. Jak ktoś robi turniej charytatywny, to organizatorzy są gdzieś na szarym końcu wymieniani, bo to nie oni się tu liczą…

 3. Kamil_Siedlce dodano 11 lat temu

  Bardzo piękny cel…..trzeba chwalic takich ludzi co mają złote serca i chcą zorganizowac takie przedsięwzięcie……Brawa dla Organizatorów….!!!!

 4. Brawo dodano 11 lat temu

  Naprawdę wstyd mi jak czytam takie wypociny jak napisał "POlityk" zastanów się co piszesz a jeśli chcesz krytykować to podpisz się. sic!

 5. . dodano 11 lat temu

  zgłosiliśmy się i zagramy. POzdro

 6. podlasiak dodano 11 lat temu

  rzeczywiście, chyba można było napisać więcej o Oliwii, a mniej o sobie.

 7. akcja dodano 11 lat temu

  Czysta promocja polityczna przed wyborami.
  Lepszy efekt wyborczy dla Posła Platformy Obywatelskiej Jacka Kozaczyńskiego będzie jak przekaże jego miesięczną dietę poselską na chore dziecko. Ale tego uczynku to już się nie doczekamy ze względu "żeby żyło się lepiej".

 8. Dobry pomysł dodano 11 lat temu

  akcja – mało merytoryczny jesteś w swojej wypowiedzi, przesyconej nienawiścią do PO, do podlasiaka…NIE MOŻNA WIĘCEJ PISAĆ…TRZEBA DZIAŁAĆ!!!

 9. SUPPEERR dodano 11 lat temu

  SUUUPPPEEERRR…

 10. Normaleska dodano 11 lat temu

  Bardzo dobrze ,że ktoś reaguje na potrzeby innych. Nic nie ma gorszego od obojętności.

 11. Oliwka dodano 11 lat temu

  Oliwka to bardzo pogodne madre dziecko , w swoim krotkim zyciu przeszła juz bardzo wiele dzielnie znosila kolejne chemie naswietania zabiegi , przetrwała do konca leczenia nie poddala sie chorobie.Przed ta mała kroszynka jescze długa droga aby wygrac ten najwazniejszy mecz jej zycia a z pomoca innych dobrych ludzi napewno jej sie to uda.

 12. Trzymamy kciuki dodano 11 lat temu

  Zdrowia 🙂

 13. zenek dodano 11 lat temu

  gra polityczna? a wy Pisuary potraficie coś innego wymyslec oprócz krytykowania? Wiecznie wietrzą spisek zamiast przyklasnąć dobrej idei i pomoc dziewczynce. Banda zakompleksionych typów. aż się rzygać chce.

 14. Siedlce dodano 11 lat temu

  To bardzo cenna inicjatywa bez względu na insynuacje, nie przypominam sobie żeby inni "wielcy" politycy nagminnie angażowali się w siedleckie akcje społeczne.Oczywiście z wyjątkiem Mirka Greluka , którego pozdrawiam.

 15. Mariusz dodano 11 lat temu

  Bądźmy tam jutro dla Oliwki, uzbierajmy jak najwięcej 🙂

 16. akcja dodano 11 lat temu

  elektorat zagłosuje na organizatorów.

 17. tia... dodano 11 lat temu

  do akcja – jak ktoś wskazuje na problem, to tylko DUREŃ patrzy na palec.
  Jak dla mnie to i biskup, PiS czy zwis może być organizatorem takich akcji. Bo nie organizator jest tu ważny. Tylko cel.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?