SPIN

SPORT: Dzisiaj sparing Pogoni (przypominamy)

Aneta Borkowska czwartek, 28 lipca 2011, 10:57 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (28 lipca) o godz. 17.30 na płycie głównej boiska przy ul. Północnej 2A Pogoń rozegra kolejny sparing.

Przeciwnikiem siedleckiej drużyny będzie beniaminek III ligi grupy Lubelsko – Podkarpackiej Orlęta Radzyń Podlaski.

źródło: www.mkppogonsiedlce.pl

8 komentarzy

 1. mihail dodano 9 lat temu

  ORLĘTA TYLKO W ŁUKOWIE!!!

 2. Adam dodano 9 lat temu

  To co w Siedlcach wreście mamy: stadion czy boisko ?
  I na jakiej ulicy: Północnej czy Jana Pawła II ?

 3. L dodano 9 lat temu

  Adaś stadion to całość czyli boisko, trybuny itd. natomiast boisko – to taka zielona murawa o wymiarach 105 x 68. Jak nie wiesz na jakiej ulicy stań pod blaszakiem na Poniatowskiego jak zobaczysz kibiców z szalikami idących w stronę szpitala idź za nimi wtedy z pewnością trafisz.

 4. Taką informację podaje POGOŃ dodano 9 lat temu

  "Już w najbliższy czwartek 28.07.2011 r. o godz. 17.30 na płycie głównej boiska w Siedlcach przy ul. Północnej 2A siedlecka Pogoń rozegra kolejny sparing. Przeciwnkiem naszej drużyny będzie beniaminek III ligi grupy Lubelsko – Podkarpackiej Orlęta Radzyń Podlaski."

  Widocznie UM nie wusłał do nich informacji o zmianie adresu.
  "… płycie głównej boiska …" brzmi jakos dziwnie.

 5. ... dodano 9 lat temu

  przecież nazwa ulicy NIE ZOSTAŁA JESZCZE ZMIENIONA.

 6. Adam dodano 9 lat temu

  Gdyby nie pomoc to niewiedziałbym,że stadion to:boiska,trybuny,szalety itd.Na boisko przy ulicy Piłsudskiego zawsze mówiło się stadion a przy szkołach i na ulicy Prusa były boiska.Według mnie na tak duży obiekt winno się mówić :stadion. A z ulicą : to co wiem to jest już uchwała RM,że jest to Jana Pawła II a Północna to już przeszłość.
  Twój niesforny Adaś.

 7. Adam dodano 9 lat temu

  Panie L,
  Tak naprawdę to przeczytaj Pan dokładnie anons. " na płycie głównej boiska "… A są przecież trzy boiska na tym obiekcie. Więc należy Samemu się trochę poduczyć.

 8. L dodano 9 lat temu

  Panie A. anons dobrze przeczytałem a pan ma problem z rozszyfrowaniem prostego zdania " na płycie głównej boiska "… , oznacza miejsce które jest na stadionie w anonsie nie ma informacji o boiskach bocznych więc proszę ludziom nie mieszać tylko samemu się poduczyć. Boiska boczne nie należa do stadionu jednak należą do kompleksu- obiektu sportowego." Na boisko przy ulicy Piłsudskiego zawsze mówiło się stadion " bo kibice szli na stadion i stali na trybunach " a przy szkołach i na ulicy Prusa były boiska. " – przy szkołach są boiska natomiast na ul.Prusa jest stadion czyli boisko, bieżnia, trybuny, ktore należą do kompleksu sportowego razem z hala, lodowiskiem skate parkiem itd.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?