SPIN

XVII Memoriał im. Stanisława Dzidka Wasiaka

Aneta Borkowska środa, 10 sierpnia 2011, 10:58 Sport, Wydarzenia

Kolejną, siedemnastą już rocznicę śmierci Stanisława „Dzidka” Wasiaka postanowiliśmy upamiętnić w inny niż zwykle sposób, zamiast Meczu Pamięci w sobotę, 13 sierpnia odbędzie się Rajd Rowerowy na trasie z Siedlec do Mierzwic jako XVII Memoriał jego imienia.

Uczestnicy Rajdu spotykają się o godzinie 12. na parkingu przed bramą główną Cmentarza Centralnego. Zanim wsiądziemy na rowery złożymy kwiaty na grobie „Dzidka” przy głównej alei cmentarza. Kolejne kwiaty złożymy na poboczu drogi do Mierzwic gdzie 19.08.1994 „Dzidek” zginął w wypadku samochodowym. Na krzyżu, który został ustawiony w tym miejscu zamontujemy pamiątkową tabliczkę, która zniszczona przez wandali wróci tam odnowiona. W Mierzwicach odbędzie się spotkanie integracyjne weteranów i innych uczestników Rajdu, może wziąć w nim udział praktycznie każdy kto spełni warunki uczestnictwa.

Uczestnikom Rajdu zapewniamy po imprezie transport rowerów do Siedlec. Jeżeli ktoś nie może jechać do końca trasy niech przyjdzie z rowerem na miejsce spotkania i towarzyszy nam np. do granic miasta. Ważny jest sam udział w tym wydarzeniu.

Bliższe informacje co do warunków uczestnictwa można uzyskać dzwoniąc pod numer 604-353-162 lub pisząc na adres rugbus@op.pl. Organizatorem imprezy jest drużyna WFS Siedlce Veterans.

Tekst i zdjęcie: Jacek Wierzbicki

2 komentarze

  1. mihail! dodano 10 lat temu

    Lubie to! AVE POGOŃ SIEDLCE

  2. do pana wyżej dodano 10 lat temu

    to nie pogoń organizuje tylko nowy klub veterans, pogoń niestety nie robi nic siedzą i pierdzą w stołki i czekają na manne z miasta smutne to niestety

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?