SPIN

Skarga na działalność prezydenta Siedlec (aktualizacja)

Beata Głozak piątek, 26 sierpnia 2011, 11:50 Aktualnie, Wydarzenia

Najprawdopodobniej podczas najbliższej sesji miejskiej radni będą głosować nad uchwałą w sprawie skargi na działalność prezydenta naszego miasta Wojciecha Kudelskiego. Mieszkanka Siedlec zarzuca działającemu z upoważnienia prezydenta, Jarosławowi Głowackiemu, jego zastępcy

„bezprawne postępowanie dotyczące zatwierdzenia projektu budowlanego utwardzenia nawierzchni na działce przy granicy pasa drogowego ulic Warszawskiej, Piotrowskiego i Wojewódzkiego oraz przebudowy chodników przy krawędzi jezdni ulic Piotrowskiego i Wojewódzkiego w Siedlcach”.

źródło: UM Siedlce

26. sierpnia: Na początku tego tygodnia na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawił się projekt uchwały w sprawie skargi na działalność prezydenta Siedlec jednak następnego dnia projekt zniknął ze strony internetowej. Nie pojawił się również w programie najbliższej środowej sesji. Najprawdopodobniej będzie rozpatrywany podczas kolejnych posiedzeń.

 

6 komentarzy

 1. verter dodano 13 lat temu

  Podczas sesji rady miasta bardzo często w ramach obrad rozpatrywane są skargi na działalność Prezydenta. To żadna rewelacja (wystarczy spojrzeć na protokoły z sesji rady V kadencji), zwykle te skargi są na tyle banalne, że aż szkoda poświęcać czasu radnych na ich rozpatrywanie. Jednak spin działa i umieszcza taką rewelację jako news z osobnym tematem. Dlaczego mnie to nie dziwi? 🙂

 2. Beata Głozak dodano 13 lat temu

  Pani/e Verter – nie rozumiem tego pytania. Po pierwsze nie jest to informacja niusowa jak Pan pisze, bo nie jest w ten sposób oznaczona. Po drugie nawet jeśli dla Pana większość skarg jest banalna to jest to Pana opinia. Mieszkańcy mają prawo do własnego zdania.
  Pozdrawiam

 3. . dodano 13 lat temu

  Skarga powinna być wnikliwie rozpatrzona, tym bardziej że w Siedlcach często są wykorzystywane powierzchnie pasa drogowego do prowadzenia działalności gospodarczej bez żadnych opłat. Jest to związane ze złym oznaczeniem w terenie działek i chodników. Jest to bezprawne działanie władz miasta ze szkodą dla interesu społecznego. Swoją drogą nie wiem czy kiedykolwiek jakaś skarga w tym mieście była zasadna w oczach władz miasta- trudno przyznać się do błędu.

 4. haha dodano 13 lat temu

  moech na żyje Wojtek "Korek" Kudelski, dziekujemy za nieprzejezdne miasto

 5. d dodano 13 lat temu

  Dobijański, Symanowicz i reszta pajacyków nie byłaby lepsza:)Dlatego dobrze jest jak jest:)a Radni niech się zajmą pracą a nie lansem na stadionie Pogoni w soboty:)Nie ma co udawać że się ,,kochało" Pogoń cały czas:)Gdzie byliście jak Pogoń była w V lidze?:)Prawdy się boicie słuchać obłudnicy:)

 6. nick dodano 13 lat temu

  nic

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?