Najwięcej głosów w całym okręgu siedlecko – ostrołęckim zdobył Marek Sawicki z PSL 23 901. Za nim uplasował się Czesław Mroczek (PO) 22 985 a na trzecim miejscu Krzysztof Tchórzewski z PiS 22 787. Przedstawiany pierwsze „dziesiątki” list:
PiS:
Pawłowicz Krystyna 20 681
Tchórzewski Krzysztof Józef 22 787
Czartoryski Arkadiusz 17 516
Kowalczyk Henryk 13 713
Wargocka Teresa Anna 7 743
Kowalski Bogusław 5 196
Koc Maria Zofia 6 615
Woźniak-Sionek Elżbieta 2 538
Wyszyńska Iwona Bogusława 2 446
Woźniak Grzegorz Adam 8 550
PJN:
Adamczuk Grzegorz 3 358
Bruliński Sławomir 409
Dąbrowska-Giedrojć Renata 638
Kieliszek Marcin Wojciech 288
Klimut Ewa 362
Laskowski Adam 370
Opalińska Bożena 233
Możdżonek Mariusz 269
Filipiak Krzysztof 236
Krupka Bartłomiej 130
SLD:
Prządka Stanisława Alicja 8 717
Nowotka Marcin 1 649
Rybski Stanisław 1 395
Godlewska Małgorzata 1 138
Drabio Maciej 579
Szymaniuk Katarzyna 393
Garbarczyk Justyna 1 905
Sadoch Jacek 219
Świeżewski Jacek Medard 88
Lewandowski Mirosław 482
RUCH PALIKOTA:
Bodio Bartłomiej Jarosław 8 740
Sikorska Małgorzata 3 538
Denisiuk Marzena 870
Borkowski Paweł 2 024
Tylkowski Piotr 626
Wawryniuk Łukasz Albin 361
Burkusz Sławomir Stanisław 263
Myrcha Karolina Elżbieta 557
Siemieńczuk Hanna Małgorzata 515
Rżysko Joanna 569
PSL:
Sawicki Marek Wacław 23 901
Borkowski Krzysztof Wawrzyniec 6 868
Nalewajk Tadeusz 6 605
Janusz Danuta 2 821
Domżała Cecylia 1 912
Tarczyński Antoni Jan 2 887
Bałdyga Krzysztof Konstanty 1 357
Wielogórski Zygmunt Jakub 1 039
Piesio Jerzy 1 269
Pągowski Bogdan Mirosław 1 248
POLSKA PARTIA PRACY – SIERPIEŃ 80
Śniadecka Katarzyna Ewa 459
Krasnodębski Dariusz Paweł 350
Bartosiewicz Tadeusz 104
Osiecki Dariusz 51
Rudowski Mirosław Andrzej 47
Wrzosek Antoni Kazimierz 54
Liwska Monika Małgorzata 74
Kruk Konrad 88
Śleszyński Janusz Antoni 46
Wachowska Marzena Katarzyna 33
PO:
Mroczek Czesław 22 985
Kozaczyński Jacek 6 804
Okularczyk Stanisława Anna 4 255
Kania Andrzej 5 212
Lanc Elżbieta 4 307
Kamiński Zbigniew 5 069
Grenda Jarosław 1 818
Gora Stefan Marian 3 827
Kikolski Witold Stefan 1 891
Daniluk Sybilla Stanisława 686
NOWA PRAWICA – JANUSZA KORWIN – MIKKE
Sommer Tomasz Krzysztof 2 652
Drzewiecka Anna 551
Stoszewski Tadeusz 178
Michowiecki Paweł 268
Kalicki Tomasz 225
Salamon Aneta Anna 200
Lipka Piotr 355
Pliszka Kamila Anna 177
Semeniuk Krzysztof 171
Hryciuk Katarzyna Barbara 85
PRAWICA:
Piłka Marian 415
Szymański Leszek Bogdan 102
Gołoś Piotr 71
Kępka Adam 117
Perkowska Anna 31
Krzyżanowska Danuta 65
Młyńczyk-Budzynowska Krystyna Aleksandra 14
Zdanowski Jerzy Piotr 16
Wierzchucki Henryk 18
Sobisz Marek 58
godz. 06:19. Z informacji opublikowanych przez PKW po sprawdzeniu 71,88% protokołów obwodowych wynika, że w okręgu siedlecko – ostrołęckim w wyborach do Sejmu RP wygrywa Prawo i Sprawiedliwość, za nimi jest PSL a na trzecim miejscu uplasowała się Platforma Obywatelska. Najlepsza 12 spośród wszystkich kandydatów to:
PiS
Pawłowicz Krystyna 14 054
Tchórzewski Krzysztof Józef 20 755
Kowalczyk Henryk 8 848
Woźniak Grzegorz Adam 8 327
Czartoryski Arkadiusz 6 562
SLD
Prządka Stanisława Alicja 7 215
Ruch Palikota
Bodio Bartłomiej Jarosław 5 114
PSL
Sawicki Marek Wacław 19 667
Borkowski Krzysztof Wawrzyniec 6 414
PO
Mroczek Czesław 12 249
Kozaczyński Jacek 6 297
Gora Stefan Marian 3 761
04:13 – lekki zwrot w głosowaniu po sprawdzeniu 43,26 proc. protokołów: Najpierw Tchórzewski, potem Sawicki a trzecia Pawłowicz.
Tchórzewski Krzysztof Józef (PiS) 16 011
Sawicki Marek Wacław (PSL) 13 647
Pawłowicz Krystyna (PiS) 8 022
Mroczek Czesław (PO) 5 587
Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (PSL) 5 250
Kozaczyński Jacek (PO) 4 915
Prządka Stanisława Alicja (SLD) 4 355
03:11 – po zliczeniu głosów z nieco ponad 16% protokołów do głosowania najlepszy wynik w okręgu siedlecko – ostrołęckim nr 18 (Sejm RP) zdobył Krzysztof Tchórzewski (PiS), po nim uplasował się Marek Sawicki (PSL) a na trzecim miejscu jest poseł PO Jacek Kozaczyński.
wydaję mi się, że PiS weźmie tutaj 5 mandatów, PSL 3 mandaty, PO 2 mandaty, SLD i RP po jednym mandacie; pytanie czy prof. Okularczyk nie prześcignie JK – ona była bardziej widoczna w regionie, a wyniki którymi operujemy to wyniki z 43% komisji
no to siedlczanie wtopiliście z panem Bodio, miły pan jest z Katowic jak myślicie ile dla Siedlec zrobi?
Kozaczyński – to jest dopiero zagadka – dlaczego go ludzie wybierają, skoro on nic nie robi…? Zagłosowały na niego Siedlce i powiat – nikt więcej.
na moja-ostroleka podają ze mandaty wezmą tylko duze partie bez palikota PiS:
1. Krzysztof Tchórzewski
2. Krystyna Paw³owicz
3. Arkadiusz Czartoryski
4. Henryk Kowalczyk
5. Adam Grzegorz Wo¼niak
6. Teresa Wargocka
PO:
1. Czes³aw Mroczek
2. Jacek Kozaczyñski
3. Andrzej Kania / Mariusz Popielarz
PSL:
1. Marek Sawicki
2. Krzysztof Borkowski
SLD:
1. Stanis³awa Prz±dka
Godzę się już na wszystko oby tylko śmieszny Ruch Palikota z mało znanym p. Bodio nie wszedł …
zobacz tutaj
http://politykier.pl/gid,13878333,img,13878375,kat,1025795,galeria.html
Ryszard Grodzki …… o dżizus ….
zapomnieliscie na drugim miejscu z sld o panu gajowniczku!!! miał coś pod 5000 głosów