SPIN

NEWS: Pół tysiąca kary za doping z racami

Beata Głozak poniedziałek, 24 października 2011, 12:51 Siedlce, Wydarzenia
Kadr z filmu sportsiedlce.

Kadr z filmu sportsiedlce.

Na siedlecki klub piłkarski nałożono 500 zł kary za doping jaki na wyjazdowym meczu w Pruszkowie naszej drużynie przygotowali kibice. Jak powiedział nam kierownik Pogoni Łukasz Firus, delegat PZPN opisał całe spotkanie razem z zachowaniem siedleckiej grupy. Kara została zapłacona.

Spotkanie MKP Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków odbyło się 4 września. Pogoń przegrała je z gospodarzem 0:2. Kibice Pogoni do dopingu w postaci śpiewu dołożyli także odpalenie rac hukowych i to właśnie one przykuły uwagę delegata.

– Po meczu spodziewaliśmy się takiej informacji – powiedział nam Łukasz Firus, kierownik siedleckiego klubu. – Nie będziemy się od tej decyzji odwoływać a kara jest zapłacona – dodał. Przyznał również, że ciężko będzie wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje wobec osób, które w sektorze kibiców odpaliły race. – To jest w zasadzie niemożliwe. Na naszym stadionie jest monitoring, którego w Pruszkowie brakuje, więc jedynym sposobem na zidentyfikowanie tych osób jest informacja od tych, które były naocznymi świadkami.

Kara finansowa za zachowanie kibiców w Pruszkowie jest pierwszą jaką w tym sezonie nałożono na siedlecki klub. Żadnych konsekwencji nie wyciągnięto za antyrządowe hasła jakie podczas meczu z Resovią Rzeszów padały tym razem na siedleckim stadionie z sektora kibiców.

bg

Film dzięki uprzejmości portalu sportsiedlce.pl:  Siedlecka Pogoń, jeszcze o niej usłyszycie!

httpv://www.youtube.com/watch?v=-5zElZMDHTY

7 komentarzy

 1. kogo to dodano 10 lat temu

  i co to za kara?

 2. kibic z VIP dodano 10 lat temu

  Moim skromnym zdaniem na Pogoni powinien być doping a nie przyśpiewki typu ,,Donek matole…".I skończcie z krytyką Kozaczyńskiego juniora. Skoro dostaje powołania, oznacza to nic innego, jak to, że się chłopak rozwija. Pozdrawiam z Warszawy.Co do kary to jest ona śmieszna, ja mogę taką płacić co tydzień:)

 3. luke dodano 10 lat temu

  A po co "pół tysiąca" w tytule? 500 zł to 500 zł a nie jakieś "pół tysiąca". Jakby było np. 2500 zł to można pisać "dwa i pół tysiąca". Denna manipulacja odczuciami czytelnika.

 4. Do Luke dodano 10 lat temu

  No widzisz a mną ten tytuł nie manipuluje. Może to zależy od denności człowieka.

  Ja nie wiem ale niedawno kibice nasi komentowali, że nam nie potrzeba kibiców gości bo to kibole. No i jak widać nasi też zachować się nie potrafią. Chamstwo, chamstwo, chamstwo. Takich deb….li nigdzie sie nie powinno wpuszczać bo tylko wstyd przynoszą. Ciekawa jestem czemu na siatce czy koszu potrafią sie ludzie zachować. Bi nie przychodzą na te mecze najniższe klasy umysłowe.

 5. luke dodano 10 lat temu

  Dla jednego szklanka jest do połowy pełna, a dla drugiego do połowy pusta. Obaj mają rację. Ja po przeczytaniu tytułu w pierwszej chwili miałem takie odczucie, że chodzi o jakąś grubszą kasę i dopiero po chwili (króciutkiej chwili) "zatrybiłem", że chodzi o 500 zł. Najpewniej brak mi bystrości. Dla mnie tytuł jest swojego rodzaju manipulacją, dla Ciebie nie. Mamy równe prawo do własnej oceny. A moja wypowiedź nie mówi zupełnie nic na temat mojej klasy umysłowej, poziomu wykształcenia, stosunku do chamstwa na stadionach i konieczności surowego karania chuliganów za ich wybryki. Uwaga o denności człowieka była niegrzeczna. Pozdrawiam.

 6. L dodano 10 lat temu

  Beata popraw tytuł i nie rób sensacji.Jakaś kara za peterdy hukowe musiała być i była symboliczna.Jeżeli piszesz o karze powinnaś napisać, że pooza wspomnianymi kilkoma petardami na początku spotkania prowadziliśmy kulturalny doping do 90 minuty a nie jak osoby piszące " Takich deb….li nigdzie sie nie powinno wpuszczać bo tylko wstyd przynoszą.", które to wychodzą z meczu w połowie jeżeli Pogoń przegrywa a co się przy tym naklną na zawodników, trenera i klubto tylko one same wiedzą (no może jesze kilka osób siedzących z boku.Pozdr dla wszystkich z F3.Leszek S.

 7. F3 na zawsze dodano 10 lat temu

  I bardzo dobrze, trzeba pokazać, że mamy gdzieś bezsensowne prawo. Pokażmy rządzącej żydokomunie, że nie złamią kibiców. Pokażmy naszą siłę i brak akceptacji dla pogłębiającej się oligarchii.
  A co do kibicowania- lepiej było w tamtym roku jak 10 osób kibicowało, a reszta, w większości dziadki klęła na sędziego, trenera, zawodników naszej jak i przeciwnej drużyny? Teraz jest przynajmniej klimat. A te 500zł? Przecież dla klubu taka kasa to furda…
  I jeszcze jeden cytat: "Żadnych konsekwencji nie wyciągnięto za antyrządowe hasła jakie podczas meczu z Resovią Rzeszów padały tym razem na siedleckim stadionie z sektora kibiców." To może jeszcze zaczął karać za wyrażanie swoich poglądów albo za myślenie?
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?