SPIN

APEL: Zaginął Tomasz Kurowski

Aneta Borkowska czwartek, 3 listopada 2011, 16:36 Siedlce, Wydarzenia

Policja w Siedlcach poszukuje Tomasza KUROWSKIEGO lat 38, s. Mieczysława, zam. Suchożebry. Mężczyzna ten 18 października około godz. 15. opuścił izbę przyjęć szpitala wojewódzkiego w Siedlcach i do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną.

Poszukiwany ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała (waga około 65 – 70 kg), włosy rude, krótkie proste, oczy piwne, nos skrzywiony w wyniku licznych urazów. W chwili zaginięcia ubrany był w kożuch skóropodobny koloru brązowego z kapturem na tzw. „miśku”, granatowe spodnie dresowe z białymi lampasami, czarne skórzane pantofle oraz czerwony sweter z suwakiem i rękawami wykonanymi z włóczki. W dniu zaginięcia posiadał kilkudniowy zarost na twarzy koloru rudego.

Poszukiwany nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. Poszukiwanemu zdarzało się w przeszłości oddalać z miejsca zamieszkania na kilka dni nie informując o tym fakcie rodziny.

W związku z tym policja zwraca się z apelem do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997 i 112.

źródło: nadkom Jerzy Długosz

Komentarze (1)

  1. mihail! dodano 10 lat temu

    A jak coś to ja nie wiem gdzie on jest

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?