SPIN

Irena Santor w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 listopada 2011, 15:30 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 listopada o godz. 19. na wyjątkowy koncert Ireny Santor. Recital największych przebojów przeplatany będzie piosenkami z najnowszej płyty „Kręci mnie ten Świat”, która już zdobyła serce i uznanie publiczności. Artystce towarzyszyć na fortepianie będzie Czesław Majewski.

Irena Santor jest niekwestionowaną Pierwszą Damą Polskiej Piosenki. Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Cena biletu 55 zł, rezerwacja pod tel. 698-176-243. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że zostało już bardzo mało biletów.

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?