SPIN

Trenerzy KPSu złożyli rezygnację

Beata Głozak piątek, 11 listopada 2011, 19:59 Sport, Wydarzenia
Maciej Nowak złożył rezygnację. Fot. AB

Maciej Nowak złożył rezygnację. Fot. AB

W najbliższych dniach dojdzie do zmiany sztabu szkoleniowego I drużyny siedleckich siatkarzy. Obaj trenerzy KPSu Jadar Siedlce Maciej Nowak i Robert Podgórzak złożyli rezygnację z pełnionych przez siebie funkcji.

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu dopiero dzisiaj pojawiło się „oszczędne” oświadczenie władz klubu.

„1. W dniu 7 listopada trenerzy Maciej Nowak i Robert Podgórzak złożyli rezygnację z funkcji trenerów I zespołu KPS Siedce i oddali się do dyspozycji Zarządu klubu,
2. W meczu z MUKS Joker Piła zespół poprowadzi duet trenerski Maciej Nowak – Witold Chwastyniak,
3. Zarząd klubu podejmie w najbliższym czasie ostateczną decyzje co do obsady trenerskiej o której niezwłocznie poinformuje opinię publiczną.

Zarząd KPS Siedlce”

Mimo że media od 3 dni podawały nieoficjalne informacje o zmianach w kadrze kibice byli do dzisiaj trzymani w niepewności. Jakie były powody rezygnacji trenerskiego duetu? Władze KPS milczą. Faktem jest, że zespół siatkarzy nie radzi sobie w I lidze i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na 6 rozegranych w lidze spotkań KPS przegrał aż 5 wygrywając tylko 1 mecz z Siatkarzem Wieluń 8 października.

bg

2 komentarze

  1. MAXKOLANKO dodano 10 lat temu

    "Jakie były powody rezygnacji trenerskiego duetu?"

    wystarczy spojrzeć w tabelę…

  2. miniStrant dodano 10 lat temu

    mam nadzieję, że nowy trener będzie więcej operatywny i wniesie coś nowego. Trener powinien na każdy mecz opracować nową strategię, a nie ciągle to samo w każdym meczu, aż żal patrzeć jak Ci chłopcy się męczą z przeciętnymi rywalami. To sa zawodnicy, którzy grali w I ligowych zespołach, a tu grają słabo. Brak finezji w grze obicąża trenera, zawsze trzeba czymś zaskoczyć przeciwnika. Odporność psychiczna też szwankowała przydała by się też rozmoawa z psychologiem. Życzę nowemu trenerowi sukcesów w prowadzeniu zespołu, który powinien piąć się w górę tabeli.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?