SPIN

Kozaczyński dementuje: Ciągle jestem w zarządzie

Beata Głozak sobota, 26 listopada 2011, 23:34 Sport, Wydarzenia

Informacje o rezygnacji Jacka Kozaczyńskiego ze stanowiska prezesa klubu MKP Pogoń Siedlce jakie do nas dotarły w czwartek nie potwierdziły się. Kozaczyński zdementował te doniesienia mimo że kilka osób z jego kręgów to potwierdziło.

– Ale z czego ja mam się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem? – zapytał prezes kiedy próbowałyśmy potwierdzić informacje o złożeniu przez niego rezygnacji. – Jestem nadal w zarządzie Pogoni Siedlce i nie będzie żadnej rezygnacji. Widzę, że z Siedlec nie można wyjechać na jeden dzień, bo już cię pogrążą – powiedział. Dodał, że sytuacja drużyny jest bardzo dobra, więc powodów do jakichkolwiek odejść nie ma.

Tego samego dnia, w którym ukazał się materiał NEWS: Prezes Jacek Kozaczyński rezygnuje? wiadomość tę niezależnie od siebie potwierdziło kilka osób.

bg

9 komentarzy

 1. LEGO dodano 9 lat temu

  A już myślałem że będzie miło.W Polsce kryzys tuż tuż a poseł skupia się na piłce nożnej 🙁

 2. obserwator dodano 9 lat temu

  Być w zarządzie nie oznacza być prezesem.

 3. zainteresowany dodano 9 lat temu

  Jacuś, daj sobie spokój. Nie nadajesz się na prezesa, tak samo jak i na posła zajmij się stolarką. (…) Zachowujesz się jak by to był twój prywatny klub… komentarz zmoderowany przez administratora

 4. L dodano 9 lat temu

  prezes" Dodał, że sytuacja drużyny jest bardzo dobra, więc powodów do jakichkolwiek odejść nie ma " Ciekawi mnie o jakiej drużynie wypowiada się prezes ??? Legii a może Barcelonie ? Na każdej pozycji powinien być zmiennik a jak jest wszyscy zainteresowani wiedzą.Na mecz jedzie 9 zawodników z podstawowego składu i 5 z II-giego.O poziomie treningu bramkarskiego nie wspomnę itd itd.Pozdr dla F3.

 5. widz dodano 9 lat temu

  To swoją droga ciekawy temat na artykuł. Jeśli informacja jest potwierdzana przez kilka niezależnych źródeł, a poseł na samym końcu mówi inaczej to może znaczyć, że są jakieś "tarcia" w zarządzie? I to już ostre, bo publiczne. Z drugiej strony jeden komentujący zauważył, że być w zarządzie nie oznacza być jeszcze prezesem. Wiele pytań a propos naszej drużyny i jej kondycji na kolejną rundę.

 6. wiktor dodano 9 lat temu

  Proszę odejdż.

 7. Siedlecki kibic dodano 9 lat temu

  Bardzo prosimy – zostań – utrzyj nosa wiecznie niezadowolonym. Masz rację – 1 dzień wyjazdu z Siedlec, a już słychać szczek naszych pseudo ekspertów. Nie daj się zastraszyć tymi bzdurnymi uwagami. Wielu Ci zazdrości i stąd ta nagonka. Powodzenia.

 8. Lego dodano 9 lat temu

  Do Siedlecki kibic.
  Zazdrość hahaha.Może Ty zazdrościsz i liżesz du..ę bo może jakąś posadką cię poseł zadowoli.Tylko Pogoń MKS!!!

 9. GTRE dodano 9 lat temu

  Komentarz został uznany za obraźliwy i nie został zaakceptowany przez administratora.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?