SPIN

Odbierz kartę z programu „Siedlecka Duża Rodzina 3 plus”

Aneta Borkowska środa, 7 grudnia 2011, 11:11 Aktualnie, Wydarzenia

Przypominamy, że rodziny które złożyły wnioski o kartę z programu „Siedlecka Duża Rodzina 3 plus” przed 15 listopada mogą już ją odbierać. Karty wydawane są od 29 listopada.

Jak czytamy na stronie magistratu do tej pory z 1538 wydrukowanych kart odebrało je ponad 500 osób. Karty wydawane są w pokoju nr 54 (parter) w budynku przy Skwerze Niepodległości 2, od poniedziałku do piątku w godz. 7.45–15.45.

Wszyscy którzy swoje wnioski złożyli po 15 listopada będą musieli poczekać aż zbierze się przynajmniej 500 osób, aby magistrat mógł zlecić drukarni wykonanie kolejnej partii. Na razie wszystkich wniosków było 1752.

Karty te uprawniają do zniżek i rabatów w 25 firmach i instytucjach. Jednak jak czytamy na stronie internetowej miasta liczba ta może wzrosnąć o kolejnych kilka pozycji.

źródło: UM Siedlce

4 komentarze

 1. Reven dodano 10 lat temu

  Z treści notki wynika, że karta uprawnia do zniżek i rabatów w 25 firmach i instytucjach, mam pytanie co tym rodzinom daje miasto oprócz druku karty. Rodzina chcąc skorzystać z rabatu musi wysupłać ze swojego domowego budżetu określoną kwotę pieniędzy na jakiś zakup lub rozrywkę a co zrobić jeśli tych pieniędzy brakuje, wtedy ani zniżka ani rabat nic nie pomoże. Może miasto zaproponuje tym rodzinom jakieś darmowe karnety np. na basen, lodowisko, do kina, zakupy w marketach czy też imprezy organizowane przez CK i S lub MOK, przecież są to podległe instytucje finansowane z budżetu miasta. Na dzień dzisiejszy, moim zdaniem, "Siedlecka Duża Rodzina 3 plus" dobrze wygląda propagandowo dla miasta, bo w rzeczywistości to firmy i instytucję które udzieliły tych rabatów wspierają te rodziny a nie miasto.

 2. mark dodano 10 lat temu

  Nawiązując do wypowiedzi poprzednika.
  CKiS rabat 50%na imprezy organizowane przez centrum.Po telefonie okazuje się że Centrum nie organizuje imprez biletowanych a tylko udostępnia salę innym organizatorom czyli Centrum daje 50% tylko od niczego.To się nazywa dobry PR
  Władz miasta Siedlce.

 3. rozgoryczona dodano 10 lat temu

  Po wizycie i telefonach do UM dowiedziałam się, że ci którzy złożyli wnioski po 15 listopada 2011 mają czekać na karty rabatowe w nieskończoność i nie wiadomo czy je dostaną (dziś 20 stycznia 2012). Program zatem skierowany jest do grona wtajemniczonych (czyt. urzędników i ich rodzin), którzy wiedzieli o nim wcześniej i w odpowiednim czasie złożyli wnioski. Zwykły obywatel tego miasta z niego nie skorzysta, a pomoc rodzinom wielodzietnym w postaci programu Rodzina3+ to fikcja, mająca jedynie poprawić wizerunek UM Siedlce.

 4. krzysztof droń dodano 9 lat temu

  Jestem bardzo zadowolony z inicjatywy Miasta,,Duża rodzina 3
  +"Często chodzę z najstarszym synem na łyżwy na siedleckie lodowisko i 50% zniżka na wstęp mnie satysfakcjonuje.Karty odebrałem kilka dni temu i poza lodowiskiem nie zdążyłem ich jeszcze ,,wypróbować"np. w siedleckich sklepach.Nie liczę na duże zniżki,bo zdaję sobie sprawę,że miasto chcąc pomóc takim rodzinom jak moja też jest w swoich działaniach ograniczone.Każdy przecież wie,że wszystkie sklepy są prywatne i nic im narzucić nie można.Dziękuję za wsparcie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?