SPIN

UWAGA! Opóźnienia pociągów z Siedlec w kierunku Warszawy

Aneta Borkowska piątek, 3 lutego 2012, 14:29 Aktualnie, Wydarzenia

Awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna może być przyczyną opóźnień w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich z Siedlec w kierunku Warszawy.

Opóźnienia mogą wynosić około 20-30 minut, ale ich wielkość może ulec zmianie – informuje przewoźnik. Ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa ruchu kolejowego PKP Polskie Linie Kolejowe wprowadziły zmiany w technice prowadzenia ruchu pociągów.

aktualizacja: Usterka urządzeń sterowania ruchem została usunięta. Na szlaku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna przywrócona została rozkładowa organizacja ruchu kolejowego.

bg

Komentarze (1)

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    W dniu 04.02. jechałem pociągiem z W-wy o godz. 13,57 (śrudmieście) poci był opóźniony o ponad 40 minut. W Sulejówku Miłosnej zabrakło prądu i znowu postój. Nikt nie powiedział o przyczynie postoju i opóźnieniu. Jak dowiedziałem się jedną z przyczy, że pociąg nie wyjechał z W-wy Zachodniej było prawdopodobnie brak kierownika pociągu Niech ktoś sprawdzi tą informację?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?