SPIN

Dzień z grami planszowymi (NASZ PATRONAT)

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 lutego 2012, 14:59 Kultura, Wydarzenia

Stowarzyszenie tutajteraz serdecznie zaprasza 12 lutego w godz. 11-17. na „Dzień z grami planszowymi”. Niecodzienna impreza, czyli GAMEWOOD to propozycją ciekawego spędzenia czasu dla osób w różnym wieku. To pierwsza tego rodzaju inicjatywa w Siedlcach. Organizatorzy zapraszają graczy w wieku od 7 do 99 lat!

Uczestnicy nie muszą mieć swoich gier. Wszystko zapewniają organizatorzy! Nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Wymagana jest natomiast chęć do zabawy, otwarty umysł i poczucie humoru.

Zagrać będzie można między innymi w: Digit, Pędzące żółwie, Superfarmer, Skubane kurczaki, Dzieci z carcassone, Monstermanię, Hooop!, Sabotażystów i Dobble.
Starsi gracze będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach, m.in. w K2, Cytadelę, Puerto Rico, Filary ziemi i Dungeoneery. Niespodzianką będzie możliwość zagrania w KOLONIX – grę logiczną opracowaną przez siedlczanina Artura Chomkę. Twórca osobiście będzie szkolił i prowadził rozgrywki.

Główną atrakcją będzie wspólne utworzenie gry planszowej. Zabawa zacznie się o 14. Schemat gry zostanie opracowany samodzielnie przez uczestników – dzieci i rodziców. Na koniec autorzy zagrają w stworzoną przez siebie grę. W międzyczasie (w godz. 13–16.) będzie można obejrzeć ciekawe preparaty pod mikroskopem i potrenować unoszenie piłeczki pingpongowej w powietrze za pomocą myśli, dzięki specjalnemu Jedi Trainerowi.

GAMEWOOD stwarza okazję do wypróbowania gier przed ich zakupem. Już na miejscu, będzie można nabyć niektóre z nich.

Restauracja Bollywood-Hollywood (ul. Wiszniewskiego 4), wstęp wolny. 

źródło: stowarzyszenie tutajteraz

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?